پوستر جدیدی از فیلم Creed III منتشر شد

علیرغم عدم حضور سیلوستر استالونه برای کمک به دانی در مقابل این حریف خطرناک، مایکل بی. جوردن اعلام کرده است که حضور راکی در فیلم همچنان حس می‌شود. این فیلم همچنان اولین تجربه کارگردانی را برای جوردن رقم خواهد زد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/896296/adonis-has-his-family-in-his-corner-in-new-creed-iii-poster/

در این فیلم، دانی در مقابل دوست قدیمی خود، دیمین قرار می‌گیرد. زمانی که دانی به اوج موفقیت در صنعت بوکس می‌رسید، دیمین در زندان بود. حالا بعد از آزادی او متوجه می‌شود که دانی به تمام آرزوهای او رسیده است. او که نسبت به موفقیت‌های دانی حسادت ورزیده است، وارد رینگ شده تا ثابت کند قادر به موفقیت در بوکس می‌باشد.

فیلم «Creed III» سوم مارس 2023 (12 اسفند) اکران خواهد شد.

تبلیغات

اهمیت خانواده همیشه یکی از تم‌های اصلی فیلم‌های فرنچایز «Creed» بوده است. با به دنیا آمدن فرزند آدونیس کرید در دومین فیلم این فرنچایز، اهمیت آن در سومین نسخه به وضوح قابل رویت است. این شخصیت هر بار که وارد رینگ مبارزه می‌شود، نگرانی‌های بیشتری بر دوشش سنگینی خواهد کرد.

در جدیدترین پوستر فیلم «Creed 3»، تسا تامپسون و میلا دیویس-کنت در کنار مایکل بی. جوردن در نقش‌های همسر و دختر آدونیس حضور پیدا کرده‌اند.

در این پوستر، دانی داخل رینگ مبارزه نشسته است با این تفاوت که اینبار همسرش بیانکا پشت سر او ایستاده و دختر جوانش آمارا در کنار او نشسته است. هر دوی آن‌ها از دانی در مسیر او تا قهرمانی بوکس حمایت می‌کنند.