پوستر جدیدی از فیلم Shazam 2 منتشر شد


پوستر جدیدی از فیلم ابرقهرمانی Shazam 2 با هنرنمایی زکری لی‌وای منتشر شد.

در حالی که دنیای سینمایی دی‌سی روزهای خوبی را با اکران فیلم Black Adam و بازگشت هنری کویل (Henry Cavill) در قامت سوپرمن سپری می‌کند، اما باقی پروژه‌های سینمایی DCEU نیز در صف اکران قرار داشته تا لحظات جذابی را برای طرفداران دی‌سی رقم بزنند. یکی از این پروژه‌ها Shazam! Fury of the Gods نام دارد که توسط دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) ساخته شده است.

این فیلم روایت‌گر مبارزه شزم با هنرنمایی زکری لی‌وای (Zachary Levi) در مقابل الهه‌هایی خبیث می‌باشد که جهان را در معرض خطر قرار داده و پای زن شگفت‌انگیز با هنرنمایی گل گدوت (Gal Gadot) را نیز به داستان باز می‌کنند.

با توجه به این که هفته گذشته شاهد اتمام پروسه فیلم‌برداری این پروژه بودیم، حال پوستر جدیدی از آن منتشر شده که در ادامه می‌توانید به مشاهده بپردازید.

تبلیغات

این فیلم که انتظار می‌رود که دنیای سینمایی دی‌سی را با شخصیت‌ها و وقایع جدیدی مواجه نماید، از بازیگرانی همچون اشر آنجل (Asher Angel)، ریچل زگلر (Rachel Zegler)، لوسی لیو (Lucy Liu)، هلن میرن (Helen Mirren)، جایمن هانسو (Djimon Hounsou) و آدام برودی (Adam Brody) بهره گرفته و فیلم‌نامه آن نیز توسط افرادی همچون هنری گیدن (Henry Gayden) و کریس مورگان (Chris Morgan) نگارش شده است.

فیلم ابرقهرمانی Shazam! Fury of the Gods برای اکران در تاریخ 17 مارس 2023 (26 اسفند) در نظر گرفته شده است.

منبع: کولایدر

vafadar


منبع: https://gamefa.com/884305/shazam-2-poster-features-the-return-of-zachary-levi-as-the-electric-dc-hero/