پوستر جدید Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شد

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/897120/new-spider-man-across-the-spider-verse-poster-shows-miles-morales-world-turned-upside-down/تبلیغات

پوستر جدیدی که از فیلم «Spider-Man: Across the Spider-Verse» منتشر شده، دنیای دگرگون شده مایلز مورالیس رو به تصویر کشیده است.

این فیلم نه تنها مایلز را در مقابل دیگر اسپایدرها قرار داده، بلکه مسئولیت‌های او به عنوان یک فرد بالغ و قهرمان را نیز نشان می‌دهد. این فیلم، اولین قسمت از یک داستان دو قسمتی خواهد بود، مایلز در فیلم «Spider-Man: Beyond the Spider-Verse» با چالش‌های بزرگ‌تری از جانب مولتی ورس رو به رو خواهد شد.

اخیرا تریلری از انیمیشن «Spider-Man: Across the Spider-Verse» با بازی شامیک مور، اسکار آیزاک و هیلی استاینفلد منتشر شد. حالا در جدیدترین پوستر این فیلم مایلز با چالش‌های جدیدی رو به رو خواهد شد. بعد از ماجراجویی‌های فیلم قبلی، گوئن استیسی مایلز را برای ماجراجویی‌های جدید به مولتی ورس خواهد برد.

پوستر منتشر شده توسط سونی، زیبایی‌های سبک منحصر به فرد انیمیشن این فیلم را به خوبی به تصویر کشیده است. در خلاصه فیلم آمده است که: «مایلز در مقابل افراد عنکبوتی دیگر قرار گرفته و باید معنای واقعی قهرمان بودن را به همه ثابت کند.» خیلی از قهرمانان عنکبوتی مولتی ورس در نقش منفی و مقابل مایلز عمل خواهند کرد.

فیلم «Spider-Man: Across the Spider-Verse» دوم ژوئن 2023 (11 خرداد 1402) و فیلم «Spider-Man: Beyond the Spider-Verse» بیست و نهم مارس 2024 (10 فروردین 1403) منتشر خواهند شد.

Spider-Man