پوستر ساخته جدید دیوید فینچر به نام The Killer منتشر شد

حال نیز پوستر زیبایی از این فیلم منتشر شده که مایکل فاسبندر را در قامت آدمکش داستان به معرض نمایش می‌گذارد. در ادامه می‌توانید به مشاهده این پوستر بپردازید.

فیلم The Killer که در کنار مایکل فاسبندر از بازیگران دیگری همچون تیلدا سوینتن، آرلیس هاوارد و چارلز پارنل بهره می‌برد، در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) از طریق سرویس نتفلیکس در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/971269/michael-fassbender-is-a-hitman-with-a-conscience-in-the-killer-poster/

پوستر جدیدی از فیلم مورد انتظار The Killer به کارگردانی دیوید فینچر و هنرنمایی مایکل فاسبندر منتشر شده است.

این فیلم حول محور آدمکشی بسیار حرفه‌ای جریان دارد که یکی از ماموریت‌هایش آن‌طور که می‌بایست پیش نرفته و این مسئله سبب می‌شود تا وارد موش و گربه بازی با کارفرمایی شود که به خون وی تشنه است. بازی خطرناک و پر زد و خوردی که به یک شکار در سطح بین‌المللی تبدیل می‌شود.

پس از نزدیک به ۲ دهه انتظار، بالاخره دیوید فینچر موفق شده تا فیلم اکشن، جنایی و روان‌شناختی The Killer (آدمکش) را به تهیه‌کنندگی برد پیت کارگردانی نماید. اثری که برای نخستین‌بار در سال ۲۰۰۷ در ذهن این کارگردان ۶۱ ساله شکل گرفت و در حالی که کمپانی پارامونت پیکچرز در آن زمان برای همکاری ابراز علاقه کرده بود اما در نهایت کمپانی نتفلیکس موفق شدتا نظر مثبت دیوید فینچر را جلب کرده و ساخته وی را از طریق پلتفرم استریم خود به نمایش دربیاورد.

تبلیغات