پوستر فیلم The Pale Blue Eye با هنرنمایی کریستین بیل

هری ملینگ (Harry Melling)، جیلیان اندرسون (Gillian Anderson)، توبی جونز (Toby Jones)، رابرت دووال (Robert Duvall)، مت هلم (Matt Helm)، جوئی بروکس (Joey Brooks) و تعداد دیگر نیز از جمله بازیگران فیلم «چشم آبی کم‌رنگ» به شمار می‌روند.

فیلم «چشم آبی کم‌رنگ» ابتدا در تاریخ ۲۳ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی به صورت محدود روی پرده سینماها اکران می‌شود و سپس در تاریخ ۶ ژانویه سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۶ دی ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه خواهد شد.

فیلم «چشم آبی کم‌رنگ» بر اساس کتابی به همین نام نوشته لوئیس بایارد (Louis Bayard) است و همانطور که در بالا ذکر شده بود، سکان کارگردانی آن را اسکات کوپر در دست دارد که قبلا در فیلم خارج از کوره (Out of the Furnace) و فیلم متخاصمان (Hostiles) با کریستین بیل همکاری داشته است.

کمتر از یک ماه دیگر تا پخش فیلم «چشم آبی کم‌رنگ» باقی مانده است، فیلمی که در مورد مرگ یک دانشجوی نظامی است. مرگ این دانشجو منجر به ایجاد ترس و وحشت در میان تمام اعضای آکادمی نظامی وست پوینت می‌شود و حالا کارآگاهی با بازی کریستین بیل (Christian Bale) باید حقیقت پشت این قتل را آشکار کند.

تبلیغات
فیلم چشم آبی کم‌رنگ (The Pale Blue Eye)
فیلم چشم آبی کم‌رنگ (The Pale Blue Eye)

فیلم چشم آبی کم‌رنگ (The Pale Blue Eye) محصولی از سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود که سکان کارگردانی آن را اسکات کوپر (Scott Cooper) در دست دارد و به تازگی نیز پوستری برای آن منتشر شده است.

به تازگی پوستری برای فیلم The Pale Blue Eye از سرویس آنلاین نتفلیکس منتشر شده که کریستین بیل را در نقش اصلی نشان می‌دهد.

در پوستر تازه منتشر شده از فیلم «چشم آبی کم‌رنگ»، این کارآگاه با بازی کریستین بیل نشان داده می‌شود که در هوایی سرد در میان جنگلی سیاه و خوفناک به دنبال پیدا کردن سرنخ‌هایی در مورد این معمای قتل است. در ادامه این پوستر را مشاهده می‌کنید.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/886432/christian-bale-the-pale-blue-eye-poster/