پیش‌خرید Resident Evil 4 Remake در فروشگاهی برزیلی با 10 دلار ممکن شد

فروشگاهی در کشور برزیل بازی Resident Evil 4 Remake را با قیمت تنها 10 دلار به پیش‌فروش گذاشت و بسیاری از افراد توانستند سفارش خود را به ثبت برسانند.

کسانی که پس از انجام سفارششان عبارت «تکمیل شد» را دریافت کرده‌اند، لزوماً به بازی دسترسی نخواهند داشت، زیرا ما در حال بازگرداندن برخی از مبالغ پرداخت‌شده هستیم. اگر تا فردا صبح هنوز هم عبارت «تکمیل شد» در سفارشتان وجود داشت، به شما تبریک می‌گوییم. همچنین، به زودی برای بازی اهدای بازی Resident Evil 4 Remake قرعه‌کشی برگزار می‌کنیم.

Gamers Gate

با این حال اما، این فروشگاه اعلام کرده است که به مناسبت کریسمس و ادای احترام به مشتریانی که این فروشگاه را برای خرید انتخاب کرده‌اند، برخی از سفارش‌های یادشده مورد قبول واقع خواهند شد. رسانه‌ی Gameranx همچنین پس از جویا شدن جزئیات بیانیه‌ی جدید Gamers Gate، ایمیلی دریافت کرده است که در ادامه مشاهده می‌کنید.

البته، ماجرا به این سادگی‌ها پیش نمی‌رود، زیرا فروشگاه Gamers Gate کمی بعد در صفحه‌ی توییتر خود اتفاق رخ‌داده را تأیید کرد، اما اعلام نمود که به دلیل قوانین موجود، بسیاری از این سفارش‌ها لغو خواهند شد. به نظر می‌رسد که این فروشگاه می‌تواند با توجه به قوانین یادشده، در صورتی که قیمت‌گذاری یک محصول به اشتباه صورت گرفته باشد، مبالغ دریافتی را به خریداران بازگرداند.

تبلیغات

بازی Resident Evil 4 Remake در تاریخ 24 مارس 2023 (4 فروردین 1402) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد.

Xbd


منبع: https://gamefa.com/897481/%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-resident-evil-4-remake-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-10-%D8%AF/

یکی از اتفاقات جالب دنیای بازی‌های ویدیویی زمانی رخ می‌دهد که قیمت یک بازی به اشتباه کاهش می‌یابد. اکنون، شاهد چنین اتفاقی در یکی از فروشگاه‌های کشور برزیل هستیم. فروشگاهی که مرتکب این خطا شد، Gamers Gate نام دارد و عنوان مورد انتظار شرکت کپکام یعنی Resident Evil 4 Remake را تنها به قیمت 10 دلار برای پیش‌خرید گذاشته بود. تا زمانی که این قیمت پابرجا بود، افراد زیادی برای پیش‌خرید این بازی به فروشگاه مذکور هجوم بردند.