پیش‌درآمدی برای انیمیشن Winnie the Pooh ساخته می‌شود

شخصیت وینی د پو (Winnie the Pooh) از جمله شخصیت‌های شناخته شده و برجسته دنیای انیمیشن به شمار می‌رود که توسط ای ای میلن در سال ۱۹۲۶ میلادی خلق شده و از آن زمان نیز حق ساخت فیلم و انیمیشن بر اساس آن در اختیار کمپانی دیزنی قرار داشت.

تبلیغات
با این حال، به تازگی اعلام شده که قرار است پیش‌درآمدی برای شخصیت «وینی د پو» ساخته شود. سکان کارگردانی این پیش‌درآمد را مایک دا سوه در دست دارد که بیشتر برای ساخت انیمیشن ماداگاسکار (Madagascar) شناخته می‌شود. فیلم‌نامه آن را نیز جان رینولدز قلم خواهد زد.

بنابر گزارش‌های منتشر شده، این پیش‌درآمد حس و حالی شبیه به فیلم‌های پدینگتون (Paddington) دارد و قرار است در سال ۲۰۲۴ میلادی روی پرده سینماها اکران شود. پس از آن نیز قرار است سریالی به عنوان دنباله‌ای برای این فیلم تازه ساخته شود.

با این حال، این امتیاز کمپانی دیزنی در سال ۲۰۲۱ میلادی به پایان رسید و حالا دیگر فیلمساز‌ها و استودیوها می‌توانند برداشتی تازه از این شخصیت را بدون هیچ گونه مشکلی از لحاظ کپی رایت بسازند. همین نیز باعث شده تا فیلمی ترسناک بر اساس این شخصیت به نام وینی د پو: خون و عسل (Winnie-the-Pooh: Blood & Honey) به کارگردانی ریس فریک واترفیلد ساخته شود که در سال آینده میلادی اکران خواهد شد. در این فیلم ترسناک تازه، وینی د پو به همراه دوست صمیمی‌اش به نام پیگلت شروع به قتل عام و کشتار می‌کنند.

قرار است برداشتی تازه از داستان Winnie the Pooh ساخته شود که یک پیش‌درآمد سینمایی خواهد بود.

منبع: کولایدر

Albert Einstein????


منبع: https://gamefa.com/895503/winnie-the-pooh-prequel-in-development-dreamworks/