چندین نسخه فرعی از سریال Dexter در حال توسعه هستند

سریال دکستر (Dexter) یکی از سریال‌های بسیار موفق شبکه شوتایم به شمار می‌رود که در سال ۲۰۲۱ میلادی، ادامه آن و به نوعی فصل نهم آن تحت عنوان دکستر: خون تازه (Dexter: New Blood) پخش شد.

نسخه فرعی‌هایی از سریال Dexter در شبکه شوتایم در حال توسعه هستند که بر محوریت دشمنان دکستر مورگان خواهند بود.

شبکه شوتایم علاوه بر این پیش‌درآمد، در حال توسعه چندین نسخه‌فرعی است. این نسخه‌های فرعی روی قاتل‌های سریالی مختلفی تمرکز خواهند داشت که در سریال اصلی به نمایش گذاشته شدند و دکستر مورگان با آن‌ها روبه‌رو شده بود.

تبلیغات

در سریال اصلی «دکستر» نیز فلش‌بک‌هایی از جوانی دکستر مورگان به نمایش گذاشته شده بودند، صحنه‌هایی که در آن‎‌ها، پدر ناتنی او یعنی کارآگاه پلیس هری مورگان به او یاد می‌دهد تا چطور از این غرایز خودش برای خونریزی در راستای اهداف خوب استفاده کند.

آخر هفته چه فیلم و سریالی ببینیم؟ از The Karate Kid تا Dexter
سریال Dexter
شبکه شوتایم اخیرا اعلام کرده بود که فصل دوم سریال «دکستر: خون تازه» ساخته نمی‌شود و در عوض، آن‌ها به دنبال ادامه این فرنچایز در قالب نسخه‌های فرعی هستند. یکی از همین نسخه‌های فرعی، پیش‌درآمدی است که داستان خاستگاه شخصیت دکستر مورگان و علاقه او برای خون را به نمایش در خواهد آورد.

کلاید فیلیپس که مدیر اجرایی چهار فصل ابتدایی سریال اصلی «دکستر» بوده، وظیفه نظارت بر توسعه این نسخه‌های فرعی از این فرنچایز را برعهده دارد. فعلا اطلاعات بیشتری از این آثار تازه در دست نیست.

یکی از همین قاتل‌های سریالی نیز آرتور میچل ملقب به قاتل ترینیتی است که یکی از پرکارترین قاتل‌های سریالی به شمار می‌رود و این در حالی است که در ظاهر شبیه به مردی خانواده‌دار و بی‌آزار به نظر می‌رسید. در فصل چهارم سریال اصلی، این نقش را جان لیثگو به تصویر کشیده بود و برای این نقش‌آفرینی خودش نیز جایزه امی دریافت کرد.

منبع: کولایدر

Masuod Enayati


منبع: https://gamefa.com/911884/dexter-spinoffs-showtime/