چگونه در بازی Modern Warfare 2 سریع‌تر لول آپ کنیم

در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 باید برای دستیابی به بهترین سلاح‌ها و ابزار در بخش چندنفره سریعاً لول آپ کنید. در این مطلب قصد داریم تا برخی ترفندهای ساده را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید در یک چشم بهم زدن سطح خود را افزایش دهید.

دو برابر XP نسبت به حالت عادی قطعا به Level Up کردن سریع شما کمک خواهد کرد. به پایان رساندن بخش داستانی Modern Warfare 2 سه ساعت توکن Double XP و سه ساعت توکن Double Weapon XP را در اختیار شما قرار می‌دهد. بازیکنانی که نسخه‌ی Vault را خریداری کرده‌اند هم به ده ساعت توکن Double XP دسترسی خواهند داشت. خبر بد این است که توکن‌های Double XP دریافتی در Warzone 2 به Modern Warfare 2 انتقال نمی‌یابند.

در رویدادهای Double XP شرکت کنید

اپراتورهای Modern Warfare 2 چالش‌های منحصر به فردی دارند که باید آن‌ها را تکمیل کنید. چندان به اپراتورهای خود وابسته نشوید چرا که بهترین روش تکمیل تمام چالش‌های آن‌ها، گرفتن تمام XP ممکن و سپس رفتن به سراغ اپراتور بعدی است.

Old blacksmith


منبع: https://gamefa.com/896677/how-to-level-up-fast-in-modern-warfare-2-season-1-reloaded/

برای Level Up کردن یک سلاح باید به دنبال مسابقه‌های طولانی با تعداد بالایی از دشمنان بگردید. حالت Ground War هم این ملزومات را دارا است. نقشه‌های بزرگ این حالت پر از سربازهای دشمن هستند. هم‌چنین قادر خواهید بود تا با گرفتن آبجکتیوها در نقشه XP دریافت کنید.

پارتی پلی استیشن

یکی از مزایای تجربه Modern Warfare 2 روی پلی استیشن این است که می‌توانید صرفا با بازی کردن با سایر بازیکنان پلی استیشن در یک پارتی 25 درصد Weapon XP بیشتری را دریافت کنید.

چگونه اپراتورهای Modern Warfare 2 را سریعا Level Up کنیم

یک روش ساده برای بازیکنانی که به دنبال Level Up کردن سریع هستند تجربه‌ی حالت Invasion است. در طول بازی می‌توانید با پرتاب Tactical Insertions برای Spawnها XP بگیرید. هم‌چنین می‌توانید روی دشمنان هوش مصنوعی تمرکز کنید، چرا که کشتن آن‌ها هم به شما XP خواهد داد. ترکیب این دو تاکتیک به شما اجازه خواهد داد تا XP زیادی را دریافت کنید.

Kill Confirmed و Decoy

تبلیغات

هم‌تیمی‌های خود را Revive کنید

بعضی وقت‌ها در طول یک بازی آنلاین همه چیز به مذاق شما خوش نمی‌آید و ممکن است اوقات بدی را سپری کنید. در این مواقع وسوسه خواهید شد تا بازی را ترک کنید. در صورت انجام این کار XP آن بازی به شما نخواهد رسید. پس بهتر است حتی به هنگام بازی‌های بد هم تا پایان منتظر بمانید و جوایز خود را دریافت کنید.

حالت‌های آبجکتیو-محور را بازی کنید

یک تاکتیک زیرکانه‌ی دیگر که به شما اجازه خواهد داد تا سریعا و حتی بدون خوب بازی کردن Level Up کنید، Kill Confirmed و Decoy است. دائما Decoy خود را در سرتاسر نقشه پرتاب کنید تا دشمنان با شلیک کردن به آن‌ها به شما XP دهند. همچنین تمام تمرکز خود در Kill Confirmed را روی جمع کردن پلاک‌های دشمنان بگذارید. حتی اگر موفق به کشتن دشمنان زیادی نشوید، باز هم این حالت XP زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

Modern Warfare 2

چگونه سلاح‌های Modern Warfare 2 را سریعا لول آپ کنیم

حالت Ground War را بازی کنید

حالت‌های آبجکتیو-محور در بخش چندنفره بهترین روش برای کسب XP هستند، چرا که حتی اگر بهترین بازیکن Call of Duty در جهان هم نباشید می‌توانید از تلاش‌های خود بهره‌برداری کنید. برای کسب XP، حالت‌‎هایی مثل Domination ،Headquarters و Hardpoint بهتر از حالت‌های Team Deatchmatch و Free-for-All هستند.

چالش‌ها را تکمیل کنید

اگر توکن‌های Double XP شما به پایان رسیده، نگران نباشید. چرا که اکتیویژن (Activision) رویدادهای Double XP را در سرتاسر سال برگزار می‌کند. تنها کاری که در طول این رویدادهای باید انجام دهید، ورود به Modern Warfare 2 و بازی کردن آن در رویدادهای تعیین شده است.

بازی‌های آنلاین را از سر خشم ترک نکنید

از چالش‌های ساده مثل رسیدن به اولین Killstreak گرفته تا چالش‌های دشوارتر مثل گرفتن Nuke در طول یک بازی، طیف وسیعی از چالش‌ها در Modern Warfare 2 وجود دارند. تمرکز روی این چالش‌ها، XP زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید سریعا Level UP کنید.

اگر صادق باشیم، باید گفت که این کار را باید در هر صورت انجام دهید. اما بار دیگر تاکید می‌کنیم که به فکر هم‌تیمی خود باشید. در هر حالتی باید هم‌تیمی‌های خود را بازیابی کنید، انجام این کار ضروری است؛ اول از همه این کار درستی است و دوم این که Revive کردن هم‌تیمی‌ها به شانس شما در پیروزی کمک خواهد کرد تا XP بیشتری را دریافت کنید.

حالت Invasion را بازی کنید

مثل همیشه، اینفینیتی وارد (Infinity Ward) آیتم‌های زیادی را در اختیار بازیکنان قرار داده است که در بخش چندنفره Modern Warfare 2 باید به دنبال باز کردنشان باشید. بهترین و قدرتمندترین سلاح‌ها، پرک‌ها و ابزار در بخش چندنفره Modern Warfare 2 با افزایش سطح قابل دسترسی خواهند بود. سیستم رده‌بندی (Ranking) کنونی بازی طوری طراحی شده که حداکثر تا 55 سطح قادر به Level Up خواهید بود. اگر می‌خواهید هر چه زودتر به این سطح برسید پس در ادامه با ما همراه باشید.

چگونه رنک خود در Modern Warfare 2 را سریعا افزایش دهیم

از توکن‌های Double XP استفاده کنید