کارگردانان Scream ریبوت فیلم Escape From New York را می‌سازند

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/888092/escape-from-new-york-reboot-matt-bettinelli-olpin-tyler-gillett-directing/

فیلم «فرار از نیویورک» اثری اکشن به کارگردانی جان کارپنتر (John Carpenter) بود که در سال ۱۹۸۱ میلادی روی پرده سینماها اکران شد و حالا نیز استودیو قرن بیستم به دنبال ساخت نسخه‌ای تازه از این فیلم است. خود جان کارپنتر تهیه‌کننده اجرایی این فیلم تازه خواهد بود.

مت بتینلی اولپین (Matt Bettinelli-Olpin) و تایلر جیلت (Tyler Gillett) با نام هنری Radio Silence شهرت دارند و در سال ۲۰۲۰ میلادی نیز سکان کارگردانی فیلم جیغ (Scream) را برعهده داشته بودند و حالا نیز فیلم بعدی خود را مشخص کرده‌اند. آن‌ها قرار است سکان کارگردانی برداشتی تازه از فیلم فرار از نیویورک (Escape From New York) محصول سال ۱۹۸۱ میلادی را برعهده داشته باشند.

فیلم اصلی «فرار از نیویورک» با بازی کرت راسل (Kurt Russell) در نقش سربازی از نیروهای ویژه به نام اسنیک پلیسکن است که حالا وظیفه یافته رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا را از منهتن نجات دهد، آن هم در حالی که منهتن پر از جرم و جنایت است و به زندانی با امنیت حداکثری تبدیل شده است.

در حال حاضر تاریخ شروع تولید یا اکرانی برای فیلم تازه «فرار از نیویورک» اعلام نشده است.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در رابطه با این فیلم آشکار نشده است. بازیگران این فیلم مشخص نشده‌اند و بنابر گفته‎‌ها، سازندگان فعلا در حال تلاش برای پیدا کردن نویسنده مناسب برای نگارش فیلم‌نامه هستند.

کارگردان‌های فیلم Scream که با نام Radio Silence شناخته می‌شوند، قرار است سکان کارگردانی ریبوت فیلم Escape From New York را برعهده داشته باشند.