کارگردان فیلم Venom 3 مشخص شد

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد فیلم «ونوم ۳» در دست نیست و تنها مشخص شده که تام هاردی بار دیگر نقش این سیمبیوت ضدقهرمان را بازآفرینی خواهد کرد. تام هاردی در زمینه توسعه داستانی این فیلم‌ها نیز نقش دارد و در حقیقت، فیلم‌نامه فیلم بر اساس داستانی ارائه شده توسط او نوشته شده است.

با این حال، از آن زمان اطلاعی در مورد پیشرفت تولید فیلم «ونوم ۳» در دست نبود و تنها ستاره این فیلم‌ها یعنی تام هاردی (Tom Hardy) اشاره‌ای به فیلم‌نامه این فیلم تازه داشته بود. حالا پس از مدت‌ها، کارگردان این فیلم تازه از دنیای سینمایی مرد عنکبوتی سونی مشخص شده است.


تبلیغات

فیلم Venom 2

کلی مارسل (Kelly Marcel) که فیلم‌نامه دو فیلم قبلی «ونوم» و همچنین فیلم‌نامه این فیلم تازه را قلم زده، سکان کارگردانی فیلم «ونوم ۳» را در دست دارد. این اولین تجربه او در زمینه کارگردانی محسوب می‌شود. این نویسنده بیشتر برای نوشتن فیلم‌نامه فیلم نجات آقای بنکس (Saving Mr. Banks)،‌ فیلم کروئلا (Cruella) و فیلم پنجاه طیف خاکستری (Fifty Shades of Grey) شناخته می‌شود.

کارگردانی فیلم اول و دوم «ونوم» را به ترتیب روبن فلیشر (Ruben Fleischer) و اندی سرکیس (Andy Serkis) در دست داشتند و با وجود اینکه این دو کارگردان‌هایی متفاوت هستند اما کیفیت فیلم‌ها اصلا کاهش پیدا نکرده بود. کمپانی سونی هنوز تاریخ اکرانی برای فیلم «ونوم ۳» اعلام نکرده است.

نویسنده دو فیلم قبلی یعنی کلی مارسل قرار است سکان کارگردانی فیلم Venom 3 را در دست داشته باشد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/881908/venom-3-director-kelly-marcel/

فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage) در سال گذشته میلادی روی پرده سینماها اکران شد و به دنبال آن نیز کمپانی سونی به ساخت فیلم ونوم ۳ (Venom 3) چراغ سبز نشان داد.