کارگردان و نویسنده جدید فیلم Blade مشخص شدند

فیلم Blade پس از مدت‌ها سردرگمی به نظر می‌رسد که سرانجام کارگردان و نویسنده نهایی خود را پیدا کرده است.

پس از آن که بسام طریق (Bassam Tariq) از کارگردانی پروژه Blade برای دنیای سینمایی مارول کناره‌گیری نمود، استودیو مارول و کوین (Kevin Feige) فایگی بدون هیچ عجله‌ای اکران این فیلم را تاخیر زده تا کارگردان و تیم ساخت جدید و مناسبی را برای آن پیدا نمایند. پروژه‌ای که ماهرشلا علی (Mahershala Ali) را به عنوان خون‌آشام دنیای سینمایی مارول معرفی خواهد کرد.

علی‌رغم این که تاکنون هیچ اشاره‌ای به کناره‌گیری تیم نویسندگان پروژه نشده بود، اما نارضایتی ماهرشلا علی از فیلم‌نامه Blade که حکایت از عدم نمایش سکانس‌های اکشن به اندازه کافی داشته است، باعث شده تا مایکل استاربری وظیفه بازنویسی آن را بر عهده بگیرد. موفقیت Werewolf by Night در دیزنی‌پلاس نیز ثابت کرد که طرفداران مارول خواهان پروژه‌های بزرگسالانه بیشتری بوده و ساخت فیلم بلید با رده سنی PG-13 می‌تواند ضربه جبران‌ناپذیری را به دنیای سینمایی مارول وارد نماید.

منبع: مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/888612/marvel-studios-blade-finds-new-director-and-writing-team-now-looking-for-darker-tone/

با این حال طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده از سوی خبرگزاری ددلاین، به نظر می‌رسد که خاق آثاری همچون Lovecraft Country و White Boy Rick یعنی یان دمانژ (Yann Demange) کارگردانی پروژه بلید را بر عهده گرفته است. مایکل استاربری (Michael Starrbury) نیز وظیفه بازنویسی فیلم‌نامه این پروژه را بر عهده گرفته و در نظر دارد تا لحن Blade را بیش از پیش تاریک و بزرگسالانه نماید.

تبلیغات

فیلم Blade که کارگردان و نویسنده جدید خود را سرانجام پیدا کرده است، در تاریخ 6 سپتامبر 2024 (16 شهریور 1403) در سینما اکران خواهد شد.