کارگردان Dexter ساخت قسمت اول سریال Daredevil: Born Again را برعهده گرفت

وینسنت دن آفریو نیز بار دیگر نقشش به عنوان ویلسون فیسک یا همان کینگ‌پین را بازآفرینی می‌کند. او نیز اولین تجربه حضورش در این نقش در دنیای سینمایی مارول را در سریال هاکای (Hawkeye) بدست آورده بود. در این میان نیز جان برنتال قرار است بار دیگر نقش پانیشر را ایفا کند.

منبع: hollywoodreporter


منبع: https://gamefa.com/920237/daredevil-born-again-lands-director/

همانند سه فصل قبلی، در سریال «دردویل: تولد دوباره» چارلی کاکس بار دیگر نقشش به عنوان مت مورداک یا دردویل را ایفا خواهد کرد. این در حالی است که او قبلا در دنیای سینمایی مارول حضورهای کوتاهی در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) و سریال شی هالک: وکیل دادگستری (She-Hulk: Attorney at Law) داشته بود.

مایکل کوئستا که در کارنامه هنری خودش ساخت قسمت‌هایی از سریال دکستر (Dexter) و همچنین میهن (Homeland) را دارد، قرار است سکان کارگردانی اولین قسمت از سریال «دردویل: تولد دوباره» را برای دنیای سینمایی مارول در دست داشته باشد.

کارگردان قسمت‌هایی از سریال Dexter قرار است اولین قسمت از فصل تازه سریال Daredevil: Born Again را برای استودیو مارول بسازد.

سریال دردویل: تولد دوباره (Daredevil: Born Again) اولین اثر از سریال‌های سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود که قرار است ادامه آن توسط استودیو مارول ساخته شود و حالا نیز کارگردان این اثر مشخص شده است.

از جمله دیگر بازیگرانی که در سریال «دردیویل: تولد دوباره» حضور دارند نیز می‌توان به مایکل گندولفینی، مارگاریتا لویوا و سادرین هولت اشاره کرد. در حال حاضر تاریخ دقیقی برای پخش این سریال از سوی سرویس آنلاین دیزنی پلاس اعلام نشده است.

تبلیغات

سریال «دردویل: تولد دوباره» ۱۸ قسمت دارد که از سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش خواهد شد و تولید آن در ماه جاری میلادی در شهر نیویورک آغاز خواهد شد. این سریال قرار است ادامه داستان سه فصل قبلی را بازگو کند.