کارگردان God of War به کار کردن روی Castlevania علاقه دارد

کارگردان God of War Ragnarok به تازگی گفته که در صورت در اختیار داشتن لایسنس سری Castlevania، به شدت به ساخت یک بازی از این فرنچایز علاقه دارد.

تبلیغات

همانند بسیاری از فرنچایزهای اصلی شرکت کونامی (Konami)، سری Castlevania چند سالی می‌شود که بدون یک بازی جدید باقی مانده است. آخرین نسخه‌ی اصلی این سری یعنی Castlevania: Lord of Shadows 2 در سال 2014 منتشر شد. این بازی توسط یک استودیوی اسپانیایی خارج از کونامی به نام MercurySteam ساخته شد. سال گذشته هم VGC گزارش داد که کونامی نسبت به دادن لایسنس‌های خود به استودیوهای دیگر نرم‌تر شده است.

در این میان است که اریک ویلیامز (Eric Williams)، کارگردان بازی God of War Ragnarok، به کار روی فرنچایز Castlevania ابراز علاقه کرده است. در جریان یکی از ویدیوهای Kinda Funny Games Spoilercast در یوتیوب، این عضو استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) از طرفداران خواست تا این کار را شدنی بکنند. البته معلوم نیست که صحبت‌های ویلیامز تا چه حد جدی هستند.

پس از انتشار بازی God of War Ragnarok، به نظر می‌رسد که استودیوی سانتا مونیکا مشغول کار روی چندین پروژه‌ی متفاوت باشد. کوری بارلاگ (Cory Barlog)، کارگردان خلاق این استودیو که هدایت God of War 2018 را نیز بر عهده داشت هفته‌ی گذشته به LA Times گفت که این استودیو در حال حاضر مشغول انجام کارهای زیاد و متفاوتی است. در حالی که سانتا مونیکا مشغول کار روی پروژه‌های متفاوتی است، خود ویلیامز گفته که با وقف باقی زندگی خود به سری God of War مشکلی ندارد.

آخرین اخبار مربوط به فرنچایزهای قدیمی کونامی مربوط به Silent Hill می‌شود. در حال حاضر استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) مشغول کار روی بازسازی بازی Silent Hill 2 است. با این حال در گزارشی VGC مدعی شده که کونامی به صورت داخلی در ژاپن مشغول کار روی ریبوت سری Castlevania است.

بازی God of War Ragnarok در حال حاضر به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس است.


منبع: https://gamefa.com/888652/god-of-war-ragnaroks-director-says-he-wants-to-work-on-castlevania-next/