کارگردان God of War Ragnarok احتمال عرضه بسته الحاقی برای این بازی را رد کرد

اریک ویلیامز (Eric Williams)، کارگردان عنوان تحسین شده‌ی God of War Ragnarok، انتشار بسته‌ی الحاقی برای این بازی را بعید می‌داند.

تبلیغات

طبق گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد استودیوی سانتا مونیکا مشغول کار روی چندین پروژه‌ی متفاوت باشد. از طرف دیگر، کوری بارلاگ (Cory Barlog) به تازگی اظهار داشت که این استودیو در حال حاضر مشغول انجام کارهای متفاوت و زیادی است.

کارگردان God of War Ragnarok در بخش دیگر از صحبت‌های خود در این مصاحبه اشاره کرد که به ساخت بازی از سری Castlevania علاقه‌مند است.

نمی‌دانم. God of War Ragnarok بازی بزرگی است و فکر می‌کنیم ما همه چیزهایی را که در اختیار داشتیم، در این اثر ارائه دادیم. بنابراین روی عرضه‌ی بسته الحاقی حساب نمی‌کنم.

با وجود صحبت‌های اریک ویلیامز، به طور کامل نمی‌توان انتشار بسته الحاقی برای God of War Ragnarok را رد کرد. شرکت سونی به ارائه‌ی بسته‌های الحاقی پولی در برخی از فرنچایزهای خود علاقه نشان داده است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به بسته‌های الحاقی بازی‌های Ghost of Tsushima و Horizon Zero Dawn اشاره نمود. بنابراین ممکن است که استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) به ساخت یک بازی با مقیاس کوچک‌تر از God of War Ragnarok مانند Spider-Man: Miles Morales روی بیاورد.

بازی God of War Ragnarok هم‌اکنون روی کنسول‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس قرار دارد.


منبع: https://gamefa.com/888884/god-of-war-ragnarok-director-on-dlc-i-wouldnt-count-on-it/

آقای ویلیامز در یکی از ویدیوهای Kinda Funny Games Spoilercast در یوتیوب، در خصوص احتمال انتشار بسته الحاقی برای God of War Ragnarok اظهار داشت: