کارگردان Squid Game خواهان حضور لئوناردو دی‌کاپریو در این سریال است


کارگردان و نویسنده Squid Game در نظر دارد تا نظر مثبت لئوناردو دی‌کاپریو را برای پیوستن به فصل سوم این سریال جلب نماید.

طبق تازه‌ترین گزارشی که خبرگزاری ورایتی منتشر کرده است، هوانگ دونگ-هیوک (Hwang Dong-hyuk) که به عنوان نویسنده و کارگردان سریال پرطرفدار Squid Game شناخته می‌شود، در یک کنفرانس خبری شرکت نمود و در پاسخ به این سوال که آیا در فصل دوم شاهد حضور بازیگری هالیوودی خواهیم بود، پاسخ داد:

با توجه به این که فصل دوم هم‌چنان در کشور کره جریان خواهد داشت، هیچ بازیگر هالیوودی فعلاً در نظر گرفته نشده است ولی شاید این اتفاق در فصل سوم به وقوع بپیوندد. لئوناردو دی‌کاپریو (Leonardo DiCaprio) در گذشته اظهار نموده که از طرفداران پر و پا قرص سریال Squid Game می‌باشد، پس اگر که شرایط مهیا باشد از او برای حضور در فصل سوم دعوت خواهیم کرد.

تبلیغات

هوانگ دونگ-هیوک در ادامه اعلام کرد که فیلم‌برداری فصل دوم در سال 2023 آغاز خواهد شد تا پخش قسمت‌های جدید برای سال 2024 آماده باشد. همچنین او فاش کرد که در مقایسه با فصل اول، بودجه بیشتری به آن‌ها اختصاص داده شده که دست عوامل پشت صحنه را برای به تصویر کشیدن وقایع هیجان‌انگیز باز خواهد گذاشت.

سریال کره‌ای Squid Game یکی از شگفتی‌های سریال‌های تلویزیونی در سال 2021 بود که رکورد بزرگی را از خود بر جای گذاشت و سود سرشاری را برای کمپانی نتفلیکس به ارمغان آورد. همین مسئله باعث شد تا خالق این مجموعه بتواند ساخت فصل‌های دوم و سوم را آغاز نماید و حال باید دید دونگ-هیوک می‌تواند موفقیت فصل نخست را تکرار نماید یا خیر!

منبع: IGN

تاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)


منبع: https://gamefa.com/868735/https-www-ign-com-articles-squid-game-leonardo-dicaprio-cast-consideration-for-future-seasonutm_sourcetwitter/