کارگردان The Last of Us برای معرفی بازی جدید خود عجله‌ای ندارد-

به گفته دراکمن، با کمی تاخیر در معرفی بازی جدید، تیم سازنده فضای بیشتری برای زمان‌ بندی دارد و استودیو اکنون در مورد چگونگی نزدیک شدن به تاریخ انتشار پروژه خود آگاه‌تر است. کارگردان The Last of Us در مورد پروژه های فعلی خود به بازی چندنفره پسا آخرالزمانی و همچنین پروژه معرفی نشده دیگری اشاره کرد که دراکمن و تیمش در ناتی داگ خیلی در مورد آن صحبت نکرده‌اند.

کارگردان The Last of Us شفاف‌سازی می‌کند که چرا یکی از برجسته‌ترین استودیوهای پلی استیشن، ناتی داگ، هنوز هیچ عنوان نسل نهمی‌ای را معرفی نکرده است.

نیل دراکمن (Neil Druckmann)، کارگردان The Last of Us، طی مصاحبه‌ای برای تبلیغ مجموعه تلویزیونی The Last of Us، توضیح داد که استودیوی او هنوز هیچ محصولی را برای پلی استیشن 5 معرفی نکرده است. او معتقد است که کمی تأخیر در این معرفی، به تیم سازنده اجازه می‌دهد تا برنامه‌ریزی بیشتری در روند ساخت و تبلیغات بازی انجام دهد.

پیش از این، گزارش شده بود که عنوان معرفی‌ نشده فوق‌الذکر، ممکن است تحت تاثیر بازسازی اخیر The Last of Us Part 1 قرار گرفته باشد.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902097/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-the-last-of-us-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B9/

دراکمن در پاسخ به سوالی مبنی بر عدم معرفی بازی برای پلی استیشن 5، از اشتباهات استودیو در روند توسعه Uncharted 4: A Thief’s End و The Last of Us Part II گفت؛ او به دنبال جلوگیری از چنین اشتباهاتی است. او توضیح داد که معرفی زودهنگام عناوین فوق، باعث ایجاد مشکلاتی در برقراری تعادل بین کار و زندگی کارمندان شد؛ مشکلی که تیم سازنده مدت‌هاست با آن دست و پنجه نرم می‌کند. زمانی که The Last of Us Part II در حال توسعه بود، اخباری در مورد مشکلات بحرانی درون استودیو ناتی داگ منتشر شده بود و چنین اقداماتی برای کاهش فشار بر تیم، مطمئنا مورد استقبال قرار می‌گیرد.

تبلیغات