کالکشن Borderlands به نام Pandora’s Box در دسترس قرار گرفت

جدیدترین باندل استودیوی گیرباکس (Gearbox) برای سری تیراندازی Borderlands، با انتشار یک تریلر، برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 و PC در دسترس قرار گرفت. مجموعه Borderlands: Pandora’s Box دارای سه عنوان اصلی یعنی Borderlands 1 تا ۳، Borderlands: The Pre-Sequel و همچنین آثار استودیوی تل تیل گیمز (Telltale Games)، یعنی Tales From Borderlands و New Tales From Borderlands، به همراه همه‌ بسته‌های الحاقی منتشر شده برای این بازی‌ها می‌شود.

دارندگان کنسول‌های پلی استیشن نیز، که دارای Borderlands: Game of the Year Edition یا Borderlands: The Handsome Collection روی PS4 یا Borderlands 3 در PS4/PS5 هستند، می‌توانند با پرداخت ۳۰ دلار از درون هر یک از این بازی‌ها، آن را به نسخه‌ی Pandora’s Box ارتقاء دهند.


منبع: https://gamefa.com/973065/borderlands-collection-pandoras-box-is-available-now/

این کالکشن فقط به صورت دیجیتالی عرضه می‌شود و با قیمت ۱۴۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد اما تا ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور)، با ۵۹.۹۹ دلار در دسترس خواهد بود. کسانی که هر کدام از بازی‌های فوق را در ایکس باکس خود از قبل داشته باشند، می‌توانند باندل را به قیمت ۳۰ دلار از فروشگاه مایکروسافت خریداری کنند.

تبلیغات

بازیکنانی که هنوز موفق به تجربه این سری نشده‌اند، می‌توانند با قیمت ۵۹.۹۹ دلار، هر سه قسمت اصلی Borderlands و نسخه‌ی Pre-Sequel آن را خریداری کنند.