کلیپ‌های جدید انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو منتشر شدند


استودیو Dreamworks Animation سه کلیپ جدید از دنباله Puss in Boots: The Last Wish منتشر کرد.

کلیپ‌های جدید دنباله گربه چکمه‌پوش، شخصیت‌های جدیدی را نشان می‌دهند که در جدیدترین سفر حماسی گربه‌ چکمه‌پوش به او ملحق می‌شوند. قرار است این فیلم ۲۱ دسامبر (۳۰ آذر) اکران شود.

دو کلیپ اول گربه چکمه‌پوش با صداپیشگی آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) را نشان می‌دهند که مجبور است بعد از شنیدن خبرهای بد از دکتر و فهمیدن اینکه روزهای پایانی زندگیش را سپری می‌کند، بازنشسته شود. درحالیکه حیوان خانگی می‌شود، با سگ هایپراکتیو و بسیار کنجکاوی به نام پرو با صداپیشگی هاروی گیلن (Harvey Guillen) آشنا می‌شود که خود را گربه جا زده است.

کلیپ سوم نیز شخصیت گلدیلاکس را با صداپیشگی فلورنس پیو (Florence Pugh) در حال جر و بحث با بیبی بر نشان می‌دهد.

فیلم گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو را جوئل کرافورد (Joel Crawford) و ژانوئل مرکادو کارگردانی (Januel Mercado) و مارک سوییفت (Mark Swift) تهیه می‌کند.

تبلیغات

در خلاصه فیلم اینطور آمده:

دنباله گربه چکمه‌پوش زندگی او را در حالی روایت می‌کند که متوجه می‌شود ۸ جان از ۹ جان خود را از دست داده و ماجراجویی‌هایش به پایان رسیده‌اند. او راهی سفری حماسی می‌شود تا آخرین آرزوی افسانه‌ای را پیدا کند و ۹ جانش را احیا نماید.

شما عزیزان می‌توانید این سه کلیپ را در ادامه مشاهده کنید:

منبع: کامینگ‌سون


منبع: https://gamefa.com/893655/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%BE%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D8%A8%D9%87-%DA%86%DA%A9%D9%85%D9%87%D9%BE%D9%88%D8%B4/