کمیک پیش‌درآمد Marvel’s Spider-Man 2 به طور رایگان عرضه شد

در اخبار منتشر شده هفته قبل اعلام شد که استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) با همکاری مارول (Marvel) قصد دارد کمیک پیش‌درآمد بازی موردانتظار Marvel’s Spider-Man 2 را منتشر کند. حال این کمیک به صورت رایگان از طریق وب‌سایت مارول در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

اینسامنیاک گیمز در این کمیک، یک ابرشرور محبوب مارول به نام The Hood را وارد دنیای بازی Marvel’s Spider-Man می‌کند. خلاصه داستان این کمیک به این شرح است:

تبلیغات

اینسامنیاک گیمز کمیک پیش درآمد داستان بازی Marvel’s Spider-Man 2 را به صورت رایگان از طریق وب‌سایت شرکت مارول در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

در این داستان ما شاهد گره خوردن سرنوشت سه شخصیت اصلی یعنی پیتر، مایلز و مری جین هستیم که هر کدام سعی دارند نحوه ارتباط با یکدیگر و انجام مسئولیت‌های خود در قبال مردم نیویورک را مدیریت کنند. آن‌ها در این داستان مدام به یکی از موضوعات اصلی کمیک یعنی واقعی بودن جادو مراجعه می‌کنند. علت این مراجعه مربوط به اولین حضور یک شرور محبوب دنیای مارول برای اولین بار در جهان مرد عنکبوتی اینسامنیاک گیمز بوده که قرار است با نیروهای فراطبیعی خود، مشت‌ها و تارهای دو مرد عنکبوتی را به چالش بکشد. این شرور کسی نیست جز The Hood!

بازی Marvel’s Spider-Man 2 هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد اما تایید شده است که امسال روی کنسول پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/938130/marvels-spider-man-2-ps5-prequel-comic-now-free-to-read-online/

بر اساس یک پست وبلاگ از جو پاکت (Joe Paquette)، کارگردان روایت استودیوی اینسامنیاک گیمز، این کمیک به نحوه زندگی و سازش پیتر پارکر با این واقعیت که اکنون دو مرد عنکبوتی در شهر نیویورک وجود دارد، می‌پردازد. علاوه بر این موضوع، کمیک مذکور به خوبی نحوه زندگی مایلز در مدرسه و حرفه روزنامه‌نگاری مری جین را نشان می‌دهد.