کوالیشن برای توسعه بازی بعدی Gears of War نیرو جذب می‌کند

استودیوی کوالیشن (The Coalition) اخیراً آگهی شغلی جدیدی را به منظور استخدام نیرو برای کار روی بازی بعدی سری Gears of War منتشر کرده است.

کوالیشن در سال 2021 اعلام کرد که در حال آماده شدن برای انتقال به توسعه نسل بعدی بازی‌ها با استفاده از Unreal Engine 5 است، اما در آن مقطع اشاره نمود که قصد ندارد در آینده نزدیک عنوان جدیدی را معرفی کند.

عموی دلها


منبع: https://gamefa.com/918202/the-coalition-is-hiring-for-the-next-gears-of-war-game/ما به دنبال متقاضیانی با تجربه در سیستم‌های کاراکتر، دوربین و کنترل یا هوش مصنوعی (AI) هستیم. شما باید تجربه شخصی ویژگی‌های مقیاس بزرگ و هدایت آن‌ها از مفهوم اولیه تا تکمیل آن را داشته باشید.

در ادامه این مطلب آمده است:

مایکروسافت از زمان خرید آی‌پی Gears of War در سال 2014، تاکنون دو بازی اصلی از این فرنچایز را منتشر کرده است. Gears of War 4 در سال 2016 و Gears 5 در سال 2019 منتشر شدند که هر دو عنوان مذکور توسط کوالیشن توسعه یافته‌اند. همچنین یک بازی فرعی از این مجموعه در سبک استراتژی نوبتی با نام Gears: Tactics در سال 2020 عرضه شد.

توضیحات این لیست شغلی جدید به شرح زیر است:

این آگهی شغلی از آنجایی اهمیت دارد که مدتی پیش جف گراب (Jeff Grubb)، گزارشگر Giant Bomb، اظهار داشت که استودیوی کوالیشن پس از لغو دو بازی در دست توسعه، تمرکز خود را روی ساخت نسخه بعدی Gears of War معطوف کرده است.

کوالیشن یک استودیوی توسعه‌دهنده فرست پارتی مایکروسافت محسوب می‌شود که دفتر اصلی آن در شهر ونکوور کشور کانادا واقع شده است. ما خانه رسمی فرنچایز Gears of War هستیم و هدف ما ساختن آینده این آی‌پی و فراتر رفتن از محدودیت‌های پلتفرم‌ها و دستگاه‌های سرگرمی مایکروسافت است.

تیم ما متشکل از استعدادهای خلاق و فنی عمیق از سراسر صنعت ما و فراتر از آن است که به طور منسجمی کار می‌کند تا پایه هواداران ما را خوشحال نماید و انتظارات را برآورده کند.

این آگهی شغلی که روز سه شنبه منتشر شد، به طور خاص با عنوان «طراح ارشد گیم‌پلی– Gears of War – The Coalition» نامگذاری شده است و برای متقاضیان در مورد پروژه‌ای که روی آن کار خواهند کرد، جای شک و شبهه‌ای باقی نمی‌گذارد.

تبلیغات

اگرچه آگهی شغلی مذکور به طور دقیق به Gears 6 یا کالکشن ریمستر شده سه نسخه اول Gears of War اشاره ندارد، اما به نظر می‌رسد به یک عنوان جدید تاکید دارد، زیرا کوالیشن به دنبال جذب افرادی است که توانایی و تبحر خلق ویژگی‌های جدید در گیم‌پلی را داشته باشند.