کوجیما، کپکام و سگا در رویداد TGS VR 2022 حضور خواهند داشت

رویداد واقعیت مجازی سال گذشته این مراسم با جذب ۲۱۰ هزار بازدید کننده که میانگین ۲۷ دقیقه به تماشای رویداد پرداختند، موفقیتی قابل توجه تلقی شد. آمار حاصل از یک پرسش‌نامه که بازدید کنندگان آن را پر کردند، نشان داد که بیش از ۹۰ درصد از پاسخ دهندگان از نمایش‌ها راضی بوده‌اند و ۹۸ درصد قصد دارند دوباره در این مراسم شرکت کنند.

ImaCreate / Cover / CAPCOM / Ministry of the Environment / CharacterBank / Gugenka / KOEI TECMO GAMES / KOJIMA PRODUCTIONS / KONAMI / Survios, Inc. / SQUARE ENIX / SEGA/ATLUS / DYSCHRONIA: Chronos Alternate / VARK / BANDAI NAMCO Entertainment / Pole To Win / Magic: The Gathering / Metaani

با توجه به مضمون رویداد پیش‌رو و اعلام برگزار کنندگان، از همین حالا می‌توان «انتظار ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز» و «ارائه تجربیاتی را داشت که تنها از طریق یک جهان مجازی ممکن هستند؛ رویدادی که خودش می‌تواند به اندازه تجربه یک بازی لذت‌بخش باشد». به هر حال، لیستی که در ادامه می‌بینید، شرکت‌هایی را نشان می‌دهد که در این رویداد حضور خواهند داشت:

تبلیغات
امسال بازخوردهای کاربران و همچنین شرکت‌ها، اهمیت زیادی برای برگزار کنندگان این رویداد داشته و آن‌ها تلاش کرده‌اند با افزایش کیفیت مراسم، حتی بیش از این به جلب نظر بینندگان بپردازند. مضمون رویداد امسال سیاه‌چال (Dungeon) است که مسلماً محیطی آشنا برای گیمرها به شمار می‌رود.

منبع: TwinInfinite


منبع: https://gamefa.com/857564/tokyo-game-show-vr-2022-list-of-exhibitors/

امروز Tokyo Game Show (که از این پس آن را TGS می‌نامیم) با انتشار بیانیه مطبوعاتی رسماً تایید کرد که ناشران و توسعه دهندگان زیادی در نسخه واقعیت مجازی این رویداد شرکت می‌کنند.

همان‌طور که می‌بینید نام کپکام، اسکوئر انیکس، کوجیما پروداکشنز، سگا، باندای نامکو و … در این فهرست به چشم می‌خورد. شرکت در این رویداد برای بینندگان رایگان است و بین روزهای ۲۴ شهریور الی ۲۷ شهریور سال جاری برگزار خواهد شد. افزون بر این، رویداد اصلی TGC نیز تحت عنوان Nothing Stops Gaming در حالت حضوری به زودی به صورت مجزا برپا می‌شود.