کوین کانروی صداپیشه مشهور شخصیت بتمن از دنیا رفت

این صداپیشه محبوب کار خود را در دهه 1990 و با انیمیشن سریالی بتمن قوت بخشید و شهرتی بی‌سابقه را برای خود به ارمغان آورد. می‌توان گفت که محبوبیت فعلی شوالیه تاریکی مدیون صدای تکرار نشدنی کوین کانروی می‌باشد که لحظاتی به یاد ماندنی و استثنایی را برای طرفداران این شخصیت دی‌سی رقم زده است. او در کنار صداپیشگی، در سریالی همچون Batwoman نیز به ایفای نقش بروس وین پرداخت و لحظاتی جذاب را به تصویر کشید.

تبلیغات

کوین کانروی که برای سال‌های بسیار با صدای خود شخصیت بتمن را به تصویر کشیده بود، در سن 66 سالگی از دنیا رفت.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/885366/kevin-conroy-voice-of-batman-dead-at-66/

قطعاً بسیاری از طرفداران شخصیت بروس وین/بتمن در سال‌های گذشته صدای به یاد ماندنی و زیبای کوین کانروی (Kevin Conroy) را به یاد دارند. هنرمندی که نه تنها در آثار انیمیشنی بسیاری این شخصیت کمیک بوکی را برای مخاطبین به تصویر کشیده بود، بلکه در سه‌‌گانه تحسین شده Batman: Arkham نیز بتمنی به یاد ماندنی را در صنعت بازی‌های ویدویی برای مخاطبین به ارمغان آورد و خاطرات فراموش نشدنی‌ای را برای طرفداران شوالیه تاریکی ثبت کرد.

رویارویی‌های بتمن کوین کانروی و جوکر مارک همیل (Mark Hammil) قطعاً تا ابد در یاد طرفداران این شخصیت و بینندگان آثار او باقی خواهد ماند.

دایان پرشینگ (Diane Pershing) که به سبب حضور در مجموعه Batman: The Animated Series شناخته شده است، خبر مرگ همکار خود را از طریق صفحه فیسبوک با عموم مردم در جریان گذاشته است. او اعلام نموده که:

کوین کانروی برای مدتی طولانی بیمار بود، با این حال برای خوشحالی طرفدارانش زمان بسیاری را صرف مبارزه کرد و در نهایت نیز جان خودش را از دست داد. فقدان مرگ او نه تنها برای همکارانش بلکه برای طرفدارنش نیز بسیار غم‌بار خواهد بود.

با این حال در تازه‌ترین خبر تاسف‌باری که منتشر شده، مطلع شدیم که این هنرمند محبوب و توانمند در تاریخ 10 نوامبر (19 آبان) و در سن 66 سالگی دار فانی را وداع گفته است.