کپکام از بازی Monster Hunter Now برای گوشی‌های هوشمند رونمایی کرد

استودیوی نیانتیک (Niantic) و شرکت کپکام با عرضه یک تریلر از بازی Monster Hunter Now برای گوشی‌های هوشمند رونمایی کردند.

به گفته کپکام، بازیکنان می‌توانند بازی Monster Hunter Now را به صورت تک‌نفره یا با همکاری تیمی از دوستان خود تجربه کنند. یکی از مکانیسم‌های جالبی که توسعه‌دهندگان برای این بازی در نظر گرفته‌اند، Paintball است. با استفاده از این مکانیسم، بازیکنان می‌توانند هیولاهایی را که در بیرون پیدا می‌کنند، علامت بزنند و بعدا با آن‌ها در خانه مبارزه کنند. علاوه بر این، همراهان می‌توانند در زمان غیبت بازیکن، هیولاهای مختلف را علامت بزنند تا بازیکنان زمانی که فرصت تجربه بازی را ندارند، نیازی به بررسی گوشی خود نداشته باشند.


منبع: https://gamefa.com/930699/monster-hunter-now-announced-mobile-title-launches-in-september/

سوجیموتو در این باره توضیح داد:

با توجه به تجربه استودیوی نیانتیک در توسعه بازی Pokemon GO، عنوان Monster Hunter Now نیز به لطف فناوری‌های واقعیت افزوده، در مورد مواجهه با هیولاها در دنیای واقعی است. به گفته ریوزو سوجیموتو (Ryozo Tsujimoto)، تهیه‌کننده سری Monster Hunter در شرکت کپکام، بازی Monster Hunter Now یک عنوان جدید و بی‌سابقه از این فرانچایز به شمار می‌آید و بازیکنان را وسوسه می‌کند تا با پالیکو خود بیرون بروند و با هیولاهای باورنکردنی در دنیای واقعی روبرو شوند.

تبلیغات

بازی Monster Hunter Now بهترین تجربه برای هر کسی خواهد بود که رویای مواجهه با هیولاهای حماسی و مبارزه با آن‌ها را به همراه دوستان خود دارد. این عنوان پر از موجودات خارق‌العاده، شکارهای جذاب و فرصت‌هایی برای کار گروهی خواهد بود که به همراه بهترین گرافیک ممکن روی گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شود تا فرانچایز عالی Monster Hunter را به دنیای واقعی بیاورد.

در ادامه جان هانکه (John Hanke)، بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت نیانتیک، خاطرنشان کرد:

فناوری واقعیت-مجازی استودیوی نیانتیک، یک تجربه شکار هیولای بی‌درنگ و بدون وقفه را ارائه می‌کند؛ به طوری که با استفاده از این فناوری می‌توان Monster Hunter Now را در حالی که به گیم‌پلی و شکار هیولای سری وفادار است، به راحتی تجربه کرد. بیایید به دنیای واقعی برویم و از شکار هیولا لذت ببریم.

شرکت کپکام (Capcom) اخیرا جدیدترین نسخه فرانچایز Monster Hunter خود را معرفی کرد. این عنوان که با نام Monster Hunter Now رونمایی شده است، یک بازی گوشی هوشمند به شمار می‌آید که توسط استودیوی نیانتیک، توسعه‌دهنده بازی محبوب Pokemon GO، توسعه می‌یابد. به گفته کپکام، این بازی در ماه سپتامبر امسال روی گوشی‌های هوشمند اندروید و iOS عرضه می‌شود و در حال حاضر ثبت‌نام‌ها برای شرکت در تست بتای خصوصی آن شروع شده است.