کیانو ریوز جزییاتی تازه از فیلم Ballerina را آشکار کرد

من باید در آن حضور می‌داشتم و در چند سکانس نیز هستم. آن‎‌ها در حال فیلمبرداری این فیلم هستند، فیلم‌نامه عالی است و داستان خوبی را روایت می‌کند. مشتاقانه منتظرش هستم.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/892133/keanu-reeves-john-wick-ballerina-spinoff-comments/

کیانو ریوز با حضور در کامیک کان برزیل ۲۰۲۲، در مورد فیلم «بالرین» صحبت کرده و جزییات بیشتری از داستان آن را برای حضار آشکار کرده است. کیانو ریوز در ابتدا در مورد حضورش در این فیلم گفته:

کیانو ریوز در کامیک کان برزیل ۲۰۲۲، در مورد نسخه فرعی فرنچایز جان ویک یعنی فیلم Ballerina صحبت کرده است.

در حال حاضر تاریخی برای اکران فیلم «بالرین» تعیین نشده اما فیلم جان ویک ۴ (John Wick: Chapter 4) قرار است در تاریخ ۲۴ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

کیانو ریوز در ادامه صحبت‌هایش از فیلم «بالرین»، در مورد شخصیت اصلی این فیلم با بازی آنا د آرماس اظهار داشته:

شخصیت اصلی این فیلم زنی است که شرایط سختی را پشت سر گذاشته، پدرش کشته شده و حالا به دنبال انتقام است. در حقیقت، او در این فیلم گذشته خودش را بهتر درک می‌کند. او پدرش را سنین جوانی از دست داده و واقعا نمی‌داند چه اتفاقی برایش رخ داده است. تنها چیزی که او می‌داند،‌ این است که فردی به خانه آن‌ها آمده و پدرش را کشته و روی دستش تتو داشته است.

فیلم بالرین (Ballerina) نسخه‌ای فرعی برای مجموعه فیلم‌های جان ویک (John Wick) به شمار می‌رود و کیانو ریوز (Keanu Reeves) نیز قرار است بار دیگر نقش خود به عنوان جان ویک را در این فیلم تازه بازآفرینی کند. نقش اصلی فیلم بالرین را آنا د آرماس (Ana de Armas) بازی خواهد بود.

تبلیغات