کیت هرینگتون اطلاعاتی از سریال جان اسنو را منتشر کرد

با وجود این که کیت هرینگتون اطلاعات مهمی از این سریال را فاش نکرده است اما صحبت‌های او می‌تواند ذهن ما را برای مجموعه اختصاصی جان اسنو باز نماید. به نظر می‌رسد که این مجموعه تلویزیونی بر عواقب تصمیمات او در Game of Thrones تمرکز خواهد داشت و احتمالاً به نوعی شاهد رستگاری جان اسنو در سرزمین وستروس خواهیم بود.

کیت هرینگتون در تازه‌ترین صحبت‌های خود به سریال اختصاصی جان اسنو اشاره کرده و وضعیت این شخصیت را توضیح داده است.

او می‌بایست که تمام تجریبات و وقایع دردناک خود را به آن سوی دیوار برده و زندگی خود را با این عذاب که چرا دنریس را کشت، سپری نماید. او متحمل آسیب‌های بسیار و شاهد مرگ انسان‌های زیادی بوده که با فکر کردن به آن‌ها زندگی خود را سپری خواهد کرد. صادقانه باید بگویم که علی‌رغم لبخندی که او در پایان بر چهره دارد اما حال جان اسنو به هیچ وجه خوب نخواهد بود.

سریال اختصاصی جان اسنو که با همکاری کیت هرینگتون و جرج آر. آر. مارتین ساخته خواهد شد، فعلاً از هیچ تاریخ پخشی بهره نبرده و باید تا انتشار اطلاعات جدید از سوی شبکه HBO صبر نماییم.

سریال اختصاصی شخصیت جان اسنو که پس از وقایع فصل پایانی Game of Thrones جریان خواهد داشت، علی‌رغم این که هیچ اطلاعاتی از آن منتشر نشده اما کنجکاوی طرفداران این فرنچایز را برانگیخته است. به همین دلیل نیز کیت هرینگتون، ستاره این سریال در تازه‌ترین مصاحبه خود اطلاعات جالبی را درباره این مجموعه تلویزیونی به اشتراک گذاشته است.

تبلیغات

منبع: کولایدر

Kratos


منبع: https://gamefa.com/894893/kit-harington-teases-jon-snow-sequel-series-hes-not-okay/

با وجود این که سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) پایان ناامید کننده‌ای را برای طرفداران خود رقم زد اما دنیای حماسی جرج آر. آر. مارتین با سریال House of the Dragon (خاندان اژدها) ادامه یافته که فصل نخست آن با واکنش‌های خوبی از سمت مردم و منتقدین مواجه بوده است. در حالی که مجموعه‌های تلویزیونی زیادی از این فرنچایز در دست ساخت می‌باشد اما یکی از آن‌ها کنجکاوی طرفداران را در پی داشته است.

همانگونه که در فصل پایانی سریال Game of Thrones شاهد بودیم، دنریس تارگرین با هنرنمایی امیلیا کلارک دچار جنون شد و تمام شهر کینگزلندینگ را با خاک یکسان کرد. این مسئله باعث شد تا معشوقه او جان اسنو برخلاف خواست قلبی خود، آخرین ملکه تارگرین را به کام مرگ بکشاند؛ اتفاقی که سبب تبعید او به آن سوی دیوار و زندگی با مردم وحشی خواهد شد.

به نظر من اگر که بخواهیم از دیدگاه جان اسنو به این مسئله نگاه کنیم، او لیاقت پایانی که دریافت کرد را داشت. جان زمانی که در سلول به سر می‌برد، انتظار بریدن سر و اعدامش را داشت. با توجه به وقایعی که او تجربه کرده است، تبعیدش به آن سوی دیوار نه تنها بزرگترین هدیه‌ای بود که می‌توانست دریافت کند، بلکه به مانند یک نفرین ابدی نیز برای وی جلوه خواهد کرد.