کیت وینسلت بعد از سانحه فیلم‌برداری در بیمارستان بستری شد

منبع: مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/869736/kate-winslet-hospitalized-after-fall-on-set-of-historical-drama-lee/تبلیغات

در فیلم «Lee» کیت وینسلت نقش عکاس معروف، لی میلر را بر عهده دارد. میلر که در سال 1977 درگذشت، به دلیل کارش به عنوان یک خبرنگار جنگی برای مجله Vogue در طول جنگ جهانی دوم با فیلمی که داستان زندگی او را روایت می‌کند، شناخته شده است. این فیلم از زندگی‌نامه زندگی لی میلر اثر آنتونی پنروز، پسر میلر الهام گرفته است.

کیت وینسلت (Kate Winslet) اخیرا به سختی مشغول فیلم‌برداری فیلم تاریخی «Lee» در کشور کروواسی است. هالیوود ریپورتر گزارش کرده است که وینست هنگام فیلم‌برداری به زمین افتاد و دچار آسیب شد و در نتیجه این آسیب در بیمارستان بستری شده است. ولی خوشبختانه بستری شدن او یک اقدام احتیاطی بوده است و این بازیگر آسیب جدی ندیده است. نمایندگان او تایید کردند که حال او خوب است و این هفته به صحنه فیلم‌برداری باز خواهد گشت.

کیت لیز خورد و به عنوان یک اقدام پیشگیرانه توسط سازنده فیلم به بیمارستان منتقل شد. حال او خوب است و طبق برنامه این هفته فیلمبرداری خواهد کرد.

بیانیه تیم وینسلت:

کیت وینسلت سر صحنه فیلم‌برداری یک فیلم تاریخی دچار آسیب و در بیمارستان بستری شد. ولی خوشبختانه حال او خوب است و به زودی به صحنه فیلم‌برداری باز خواهد گشت.