گابریل لونا از تغییرات شخصیت تامی در سریال The Last of Us می‌گوید

فکر می‌کنم که جزئیاتی وجود داشتند که می‌توانستم به شخصیت تامی اضافه کنم و به عنوان مثال می‌توانم به لباس‌های او همچون سگک کمربندش اشاره کنم.

شبکه اچ‌بی‌او پخش سریال «آخرین بازمانده از ما» را از تاریخ ۱۵ ژانویه سال ۲۰۲۳ میلادی (یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱) شروع خواهد کرد.

ما سگک کمربند بسیار زیبا و خوبی در اختیار داشتیم که توسط مردی بومی ۸۵ ساله ساخته شده و در ساخت آن نیز از طلا، نقره و فیروزه استفاده کرده است. ایده من این بود که این سگک همانند یک شیء‌ای است که تامی پیدا کرده و برایش ارزش بسیار زیادی دارد.

کمتر از دو هفته دیگر تا شروع پخش سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) از شبکه اچ‌بی‌او باقی مانده و بسیاری از طرفداران بازی‌ها و دیگر بیننده‌ها مشتاقانه منتظر تماشای اولین فصل از این سریال هستند.

علاوه بر این‌ها، تغییراتی در کفش‌های تامی نیز ایجاد شد. من از کفاش خواستم که گل زاغک را روی آن ترسیم کند تا مرا به یاد تگزاس بیاندازد. ما در تگزاس هر ساله گل زاغک را به همراه بلوبونت‌ها در کنار بزرگراه می‌کاریم. همین جزئیات کوچک برای من بسیار خوشحال‌کننده بوده است.

منبع: کولایدر

گابریل لونا به عنوان بازیگر نقش تامی در سریال The Last of Us از تغییرات شخصیتش نسبت به بازی‌ها گفته است.

یکی از بازیگران سریال «آخرین بازمانده از ما» گابریل لونا است که در این اثر، نقش شخصیتی به نام تامی را بازی می‌کند که برادر جوئل با بازی پدرو پاسکال است. این بازیگر در مصاحبه تازه خودش در مورد شخصیت تامی و مواردی که در این سریال به آن اضافه شده، صحبت کرده است. او گفته:

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902002/the-last-of-us-tommy-details-gabriel-luna-comments/تبلیغات

سریال «آخرین بازمانده از ما» به عنوان یکی از سریال‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۳ میلادی شناخته می‌شود که بر اساس مجموعه بازی‌های بسیار محبوبی به همین نام ساخته شده و سرشار از داستان‌سرایی غنی و کاراکترهای جذاب است.