گزارش: ایکس باکس در سه‌ماهۀ ابتدایی 2023 یک رویداد کوچک برگزار می‌کند

تبلیغات

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/901913/xboxs-rumored-q1-2023-event-is-reportedly-more-like-a-direct-than-a-showcase/

ما می‌دانیم که هر دو بازی Redfall و Starfield در نیمۀ اول سال 2023 عرضه خواهند شد و مایکروسافت باید خیلی زود تاریخ انتشار دقیق این عناوین را مشخص کند. ایکس باکس در گذشته به شیوۀ نینتندو، دایرکت‌هایی تحت نام X0 را برگزار می‌کرد و شاید شاهد بازگشت این رویدادهای کوچک باشیم.

شما نباید برای مدت زمان زیادی صبر کنید، اما احتمالاً واژۀ شوکیس گمراه‌کننده باشد. شاید یک دایرکت؟ در مورد مقیاس رویداد برنامه‌ریزی شده مطمئن نیستم، اما انتظار یک شوکیس بزرگ شبیه به E3 را نداشته باشید.

عدم حضور ایکس باکس و مایکروسافت در مراسم The Game Awards 2022 باعث ناامیدی طرفداران شد، اما به نظر می‌رسد که به زودی شاهد یک رویداد از سوی تیم سبز صنعت گیم باشیم. مدتی پیش، جز کوردن (Jez Corden)، خبرنگار وبسایت ویندوز سنترال (Windows Central) و منبع داخلی ایکس باکس، اعلام کرده بود که در سه ماهۀ اول سال 2023، رویداد بعدی ایکس باکس برگزار خواهد شد و حالا او جزئیات بیشتری را راجع به برنامه‌های مایکروسافت فاش کرده است.

منبع داخلی مشهور می‌گوید که به زودی رویداد ایکس باکس برگزار خواهد شد، اما انتظار یک مراسم بزرگ و تمام عیار را نداشته باشید.

در پاسخ به یک کاربر، کوردن حول مراسم پیش‌رو چنین نوشت: