گزارش: بازی GTA 6 محتویات اضافۀ داستانی دریافت خواهد کرد + اطلاعات بیشتر

تبلیغات
این منبع داخلی مدتی پیش حول گرافیک واقع‌گرایانۀ GTA 6 صحبت کرده بود که از طریق این نشانی می‌توانید جزئیات کامل را مطالعه کنید.

راکستار به بازۀ زمانی «برنامه‌ریزی برای محتویات آیندۀ GTA Online» بازخواهد گشت، زمانی که هنوز GTA Online به صورت انفجاری محبوب نشده بود. اولین موج محتویات اضافه که در قالب «شهرها و ماموریت‌های جدید» خواهند بود، مدت‌ها قبل از عرضۀ نسخۀ ششم GTA برنامه‌ریزی خواهند شد، چرا که راکستار باید منابع و نیروی لازم را به این محتویات اختصاص دهد. در مورد شهر‌های جدید، من فکر می‌‌‌کنم که جزیره‌های متعدد یا قسمت‌هایی خاص از شهرهای دیگر را دریافت کنیم؛ به عنوان مثال شاید جزیرۀ Cayo Perico یا بخش شمالی شهرک Yankton در دسترس قرار گیرد. از این طریق، راکستار می‌تواند سرقت‌های جدید را با محتویات اضافۀ تازه به ارمغان بیاورد. اگر خوش‌شانس باشیم، هر از چند گاهی یک شهر بزرگ مثل وایس سیتی نیز به بازی اضافه شود.

گفته می‌شود که بازی GTA 6 برای عرضه در اواخر سال 2024 یا اوایل 2025 برنامه‌ریزی شده است.


منبع: https://gamefa.com/857919/grand-theft-auto-6-will-reportedly-feature-single-player-dlc/

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی Tez2، منبع داخلی مشهور راکستار گیمز، بازی GTA 6 بسته‌های الحاقی و محتویات اضافۀ داستانی متعددی دریافت خواهد کرد.

اگر متوجۀ منظور Tez2 نشده‌اید، باید بگویم که وی اعتقاد دارد در فاصله‌های زمانی کوتاه نباید انتظار اضافه شدن یک شهر بزرگ مانند وایس سیتی را داشته باشید، بلکه محتویات اضافه در قالب شهرک‌ها و جزیره‌های مختلف در دسترس قرار خواهند گرفت؛ اگرچه شاید چند شهر بزرگ نیز در فاصله‌های زمانی طولانی به بازی اضافه شوند.

Tez2 در فروم GTA اعلام کرد که شرکت راکستار قصد دارد استراتژی ارائۀ محتویات اضافه پس از عرضۀ بازی را ادامه دهد و به دنبال موفقیت GTA Online، اثری بعدی آن‌ها نیز چنین رویه‌ای را پیش خواهد گرفت. منبع داخلی مذکور در این باره گفت: