گزارش: راکستار در مقطعی فیلم GTA با بازی امینم را رد کرده است

در آن دوره، راکستار از تمامی بحث‌ها حول فیلم GTA بیرون آمد، زیرا متوجه شده بود فرنچایزی که خلق کرده از هر فیلمی بزرگ‌تر است.

من به یاد دارم که ساعت 4 صبح یکی از تهیه‌کنندگان در تماسی به من گفت که امینم برای نقش اصلی و تونی اسکات به عنوان کارگردان حاضر به انجام پروژه هستند. من با سم تماس گرفتم و او پاسخ داد که علاقه‌ای به انجام آن ندارد.

طبق صحبت‌های اخیر کرک اوینگ (Kirk Ewing)، بنیان‌گذار اپلیکیشن Veemee، یک گفت‌وگوی شبانه با رئیس سابق راکستار گیمز، سم هاوسر (Sam Houser)، تقریباً منتهی به آن شد که فیلمی از فرنچایز GTA با بازیگری امینم، رپر معروف و برندۀ گرمی، ساخته شود. اوینگ در پادکست Bugzy Malone Grandest Game حول این موضوع چنین گفت:

تبلیغات

سال‌ها می‌شود که شایعۀ ساخت فیلم GTA را می‌شنویم، اما هیچوقت چنین اتفاقی رخ نداده است و بعید به نظر می‌رسد که در آینده نیز رخ دهد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، شرکت راکستار در مقطعی فیلم GTA به کارگردانی تونی اسکات و بازیگری رپر معروف، امینم (Eminem)، را رد کرده است.

نظر شما در این باره چیست؟


منبع: https://gamefa.com/886447/rockstar-reportedly-turned-down-eminem-for-a-gta-movie/

به دلیل رابطۀ نزدیکی که با راکستار و سم داشتم، یک شب به هتل او رفتم و چون می‌دانستم برای مدتی طولانی صحبت خواهیم کرد، بحث ساخت یک فیلم را پیش کشیدم. این داستان به بازۀ پس از انتشار GTA 3 مربوط می‌شود و من فکر می‌کنم که در ذهن سم، ساخت فیلم محتمل بود.