گزارش: Call of Duty 2023 یک بستۀ‌الحاقی داستانی بزرگ برای Modern Warfare 2 خواهد بود

برای این که ابهامات از بین بروند، شرایر روشن‌سازی کرد که در حقیقت منظور از «عنوان پریمیوم سال 2023» که در گزارش مالی اکتیویژن آمده، یک بستۀ‌الحاقی برای Modern Warfare 2 است که توسط اسلج‌همر گیمز مراحل ساخت را طی می‌کند. حتی در گزارش مالی منتشر شده نیز این موضوع تایید می‌شود؛ زیرا در گزارش‌های گذشته عناوین پریمیوم با تگ «70 دلاری» مطرح می‌شدند، اما برای 2023 قیمت‌گذاری متفاوت است. شرایر در بیانیه‌ای چنین توضیح داد:

این [بستۀ‌الحاقی] قرار است محتویات زیادی داشته باشد! شاید به همین خاطر است که آن‌ها [اکتیویژن] Call of Duty 2023 را به عنوان یک بازی کامل فهرست‌بندی کرده‌اند. اما در حقیقت، با محتویات بیشتر MWII طرف هستیم.

نظر شما در این باره چیست؟

صدرا کرمانشاهی


منبع: https://gamefa.com/884320/call-of-duty-2023-is-a-big-dlc-for-modern-warfare-2/

جیسون شرایر (Jason Schreier)، خبرنگار مشهور و معتبر صنعت گیم، مدتی پیش متذکر شد که Call of Duty 2023 توسط استودیوی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) در دست ساخت قرار دارد. اکتیویژن امروز اعلام کرد که یک عنوان پریمیوم Call of Duty در سال 2023 منتشر می‌شود، اما این خبر با گزارش اخیر شرایر در تضاد قرار می‌گیرد؛ زیرا وی اعلام کرده بود که بازی بزرگ بعدی Call of Duty برای سال 2024 برنامه‌ریزی شده است و سال 2023 شامل یک بازی بزرگ نمی‌شود.

وبسایت Insider Gaming بر این باور است که محتویات مذکور شامل چندین نقشۀ ریمستر شده از MWهای قدیمی و بخش داستانی جدید می‌شود.

تبلیغات

به نظر می‌رسد که در سال 2023 عنوانی جدید از سری Call of Duty عرضه نمی‌شود، بلکه شاهد یک بستۀ‌الحاقی داستانی بزرگ و پریمیوم برای Modern Warfare 2 خواهیم بود.