گل گدوت و هنری کویل از فیلم The Flash حذف شدند

منبع: comingsoon


منبع: https://gamefa.com/896469/henry-cavill-gal-gadot-flash-cameos-cut/

فیلم فلش (The Flash) یکی از فیلم‌های مورد انتظار دنیای سینمایی دی‌سی به شمار می‌رود که سرانجام پس از تاخیرهای فراوان و تغییرات متعدد در پشت و جلوی دوربین، در سال آینده میلادی روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

این در حالی است که هنری کویل به تازگی اعلام کرده که دیگر نقش سوپرمن را در دنیای دی‌سی بازی نخواهد کرد و جیمز گان نیز با تایید این موضوع، اظهار داشته که آن‌ها به دنبال انتخاب بازیگر جوانی برای این نقش هستند.

در حال حاضر جیمز گان برنامه‌های خود برای آینده دنیای سینمایی دی‌سی را اعلام نکرده اما به نظر می‌رسد که بازیگرانی که توسط زک اسنایدر به این فرنچایز آورده شده‎‌اند، کارشان به پایان راه رسیده است.

از گذشته تا به امروز خبرهای متعددی در مورد فیلم «فلش» و حضور کوتاه بازیگران مختلف در آن منتشر شده بود. در این میان، حضور چندین بازیگر برای نقش بتمن، هنری کویل در نقش سوپرمن و همچنین گل گدوت در نقش واندر وومن در این فیلم تایید شده بود.

علاوه بر این، ساخته نشدن فیلم واندر وومن ۳ (Wonder Woman 3) با حضور گل گدوت و به کارگردانی پتی جنکینز و همچنین پایان حضور جیسون موموآ در نقش آکوامن همگی نشانه‌هایی از آن هستند که جیمز گان سعی دارد تا این بخش از دنیای سینمایی دی‌سی که توسط زک اسنایدر شکل گرفتند را پایان بدهد و آغازی تازه را برای این دنیای سینمایی رقم بزند.

بنابر گزارش‌های تازه، حضور کوتاه گل گدوت و هنری کویل از فیلم The Flash حذف شده است.

با این حال هنوز ۶ ماه دیگر تا اکران فیلم «فلش» باقی مانده اما گزارش‌های تازه حاکی از آن هستند که با روی کار آمدن جیمز گان در استودیو دی‎‌سی، حضور کوتاه هنری کویل و گل گدوت از این فیلم حذف شده است.

تبلیغات
دنیای سینمایی دی‌سی
دنیای سینمایی دی‌سی