گوئندولین کریستی به فصل دوم Severance پیوست

فیلم‌برداری فصل دوم سریال محبوب «Severance» شبکه Apple Tv+ به صورت رسمی آغاز شده است. این سریال به کارگردانی بن استیلر (Ben Stiller)، بعد از انتشار موفقیت آمیز فصل اول، در ماه آوریل برای فصل دوم تمدید شد. هنوز اطلاعات دقیقی از تاریخ شروع پخش سریال به دست ما نرسیده است ولی با شروع فیلم‌برداری احتمال می‌رود انتظارها خیلی به طول نیانجامد.

بن استیلر اعلام کرده است که شدیدا برای فیلم‌برداری فصل دوم این سریال هیجان زده است و بی‌صبرانه منتظر است تا داستان هیجان‌انگیز «Severance» را برای طرفداران بازگو کند.

به تازگی اعلام شده است که گوئدلین کریستی (Gwendoline Christie)، جان نوبل (John Noble)، باب بالابان (Bob Balaban) و عالیه شوکت (Alia Shawkat) در کنار گروهی دیگر از بازیگران به فصل دوم این سریال پیوسته‌اند.


تبلیغات

منبع: کولایدر

گیمر غمگینKratos


منبع: https://gamefa.com/882499/severance-season-2-adds-gwendoline-christie-john-noble-bob-balaban-and-more/

گوئندولین کریستی، بازیگر محبوب بازی تاج و تخت، در کنار جان نوبل و باب بالابان از جمله بازیگرانی هستند که به فصل دوم سریال «Severance» پیوسته‌اند.

سریال «Severance» با داستان منحصر به فرد خود همه را مجذوب خود کرده است. در این سریال کارکنان شرکت Lumon Industries می‌توانند با انجام دادن یک عمل جراحی مغز خود را به دو نیم تقسیم کنند. به محظ اینکه این افراد وارد فضای کاری شده، خاطرات زندگی شخصیشان از حافظه‌شان پاک می‌شود و بعد از خروج از فضای کاری دیگر خاطره‌ای از دنیای کار و مشغله در ذهنشان باقی نمانده است. با این حال این کارکنان به مرور زمان به اسرار تاریک محل کار خود پی‌مبرند.