گیم‌پلی جدید بازی Hogwarts Legacy امشب نمایش داده می‌شود


توییتر Hogwarts Legacy با انتشار پیامی اعلام کرد که گیم‌پلی جدید این بازی امشب نمایش داده خواهد شد و نگاهی تازه به ویژگی‌های این اثر می‌اندازد.

بر اساس توییت منتشر شده، این نمایش جدید بینندگان را از طریق یک تور کوچک به قلعه هاگوارتز می‌برد. همچنین این نمایش شامل بررسی عمیق سیستم خلق شخصیت، اولین نگاه به رابط کاربری و مقدمه‌ای بر بخش مبارزات بازی Hogwarts Legacy خواهد بود. گیم‌پلی جدید این بازی امشب از ساعت 21:30 به وقت تهران نمایش داده می‌شود.

بازی Hogwarts Legacy که توسط استودیوی آوالانچ سافتور (Avalanche Software) در دست توسعه قرار دارد، اثری در سبک اکشن نقش‌آفرینی جهان آزاد است که بازیکنان را به جز مدرسه هاگوارتز، به مکان‌های جدید و آشنا می‌برد و بازیکنان سفری خطرناک را برای کشف حقیقتی پنهان از دنیای جادوگران آغاز می‌کنند.

تبلیغات

نمایش جدید این بازی از طریق کانال توییچ Avalanche Software و کانال رسمی Hogwarts Legacy در یوتیوب قابل مشاهده است.

نسخه‌های پلی‌استیشن بازی Hogwarts Legacy از محتوای انحصاری بهره می‌برند که می‌توان به یک سیاه‌چال جدید، مجموعه‌ای از آیتم‌های تزئینی و فروشگاه Hogsmeade اشاره کرد.

بازی Hogwarts Legacy در تاریخ 21 بهمن 1401 (10 فوریه 2023) در دسترس دارندگان پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ این بازی هنوز مشخص نشده است.

Lonesome guyMohsenj74


منبع: https://gamefa.com/885183/a-hogwarts-legacy-gameplay-showcase-will-take-place-tomorrow/