گی‌یرمو دل تورو استاپ‌موشن The Buried Giant را می‌سازد

پس از موفقیت Pinocchio گی‌یرمو دل تورو، او خواهان ساخت یک استاپ‌موشن دیگر از رمان کازوئو ایشی‌گورو می‌باشد.

تبلیغات

طبق صحبت‌های جدید این کارگردان مشهور سینما، او در نظر دارد تا اقتباسی استاپ‌موشن از رمان کازوئو ایشی‌گورو به نام The Buried Giant (غول مدفون) را تهیه نماید. اثری که او در کنار دنیس کلی نویسندگی فیلم‌نامه‌اش را آغاز کرده و تا 2 ماه آینده وارد فاز طراحی خواهند شد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/909705/guillermo-del-toros-next-stop-motion-project-will-adapt-kazuo-ishiguros-the-buried-giant/

فیلم پویان‌نمایی و استاپ‌موشن Guillermo del Toro’s Pinocchio (پینوکیوی گیرمو دل تورو) یکی از آثار تحسین شده و موفق سینمای سال گذشته بود که نه تنها با واکنش‌های مثبتی از سوی مردم و منتقدین روبرو شده است، بلکه جزوی از نامزدین جشنواره‌های گلدن گلوب و اسکار نیز می‌باشد. موفقیتی که به لطف زحمات گی‌یرمو دل تو رو به بار نشسته و به نظر می‌رسد که این مسئله باعث شده تا او همچنان در این مسیر به کار خود ادامه دهد.

این رمان حول محور یک زوج پیر جریان دارد که برای پیدا کردن فرزند گمشده‌شان، راهی یک ماجراجویی خطیر در سرزمینی می‌شوند که از یک صلح شکننده رنج می‌برد. صلحی میان ساکسون‌ها و برایتون‌ها که سرزمین آن‌ها را در مرز نابودی قرار داده و هر لحظه امکان درگیری جنگی خانمان‌سوز وجود دارد.

با توجه به برنامه شلوغ گی‌یرمو دل تورو، طبق صحبت‌های او به نظر می‌رسد که برای مشاهده اقتباس The Buried Giant باید تا 2 سال آینده صبر نماییم. با توجه به روایت زیبا و جلوه‌های بصری تماشایی Guillermo del Toro’s Pinocchio می‌توان امیدوار بود که باز هم شاهد یک اثر تماشایی دیگر از این کارگردان صاحب سبک سینما خواهیم بود.