یوبیسافت برای پشتیبانی طولانی‌مدت از بازی XDefiant برنامه دارد

طرفدارانی که می‌خواهند XDefiant را تجربه کنند، به خوبی می‌دانند که این عنوانی خواهد بود که عمری طولانی دارد. با اینکه سایر توسعه‌دهندگان یک بازی را منتشر می‌کنند و سپس به سراغ پروژه بعدی می‌روند اما ما می‌خواهیم تا زمانی که می‌توانیم، روی حمایت از این بازی تمرکز کنیم.

در حال حاضر فهرست بزرگی از توسعه‌دهندگان وجود دارد که ادعای پشتیبانی طولانی‌مدت از بازی‌های سرویس زنده خود را داشته‌اند اما در نهایت موفق به انجام این کار نشدند؛ بنابراین باید منتظر ماند و دید که شرکت یوبیسافت تا چه اندازه موفق خواهد بود خواسته طرفداران بازی XDefiant در دوران پس از عرضه را برآورده سازد.

در همین راستا پاتریک پرایس (Patrick Price) از یوبیسافت در مصاحبه‌ای با وب‌سایت MP1st توضیح داد که این شرکت به XDefiant به عنوان یک بازی یکپارچه و کامل نگاه نمی‌کند و در عوض امیدوار است بتواند پس از عرضه، از بازیکنان آن به مدت طولانی با انتشار محتوای جدید پشتیبانی کند.

چیزی که واقعا مهم خواهد بود، این واقعیت است که XDefiant یک بازی کامل و تمام شده نیست بلکه عنوانی به شمار می‌آید که ما قصد داریم از آن در درازمدت پشتیبانی کنیم و به طور مداوم محتوای جدیدی را به آن اضافه نماییم. من فکر می‌کنم که این پشتیبانی طولانی‌مدت یکی از ارکان اصلی برنامه‌ریزی ما برای بازی است.

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) در مصاحبه جدیدی تایید کرد که برای پشتیبانی طولانی‌مدت از بازی تیراندازی چندنفره XDefiant برنامه‌ریزی کرده است.

تبلیغات

بازی XDefiant برای عرضه روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس در حال توسعه است.

زمانی که شرکت یوبیسافت برای اولین بار به معرفی بازی XDefiant پرداخت، بسیاری از بازیکنان به چشم یک تقلید نادرست از بازی‌های پردرآمد روز به آن نگاه می‌کردند. با این حال یوبیسافت از سال گذشته تاکنون به این اظهار نظرها واکنشی نشان نداده و تمرکز خود را روی توسعه بازی گذاشته است. حال مدتی است که نام بازی XDefiant به لطف برگزاری تست‌های بتا و انتشار جزئیات جدید، بیشتر شنیده می‌شود. به نظر می‌رسد نمایش اخیر این بازی تیراندازی چندنفره با بازخوردهای مثبتی همراه بوده و مطمئنا یوبیسافت به XDefiant به عنوان یک بازی با عمر طولانی نگاه می‌کند.

پرایس در این باره گفت:

منبع: Gamingbolt

god of war


منبع: https://gamefa.com/930838/xdefiant-will-be-supported-for-a-long-time-ubisoft-says/