یوبیسافت به دنبال تستر برای بازی Star Wars خود است

ما می خواهیم تجربه‌ای منحصر به فرد و حماسی به همراه داستانی جذاب و مجموعه ای از شخصیت‌های محبوب خلق کنیم که بازیکنان بتوانند به خوبی با آن ارتباط برقرار کنند. ما قصد داریم آنچه را که در مورد سری جنگ‌های میان ستاره‌ای آشنا و طنین‌انداز است، بپذیریم و داستان شخصیت‌های جدیدی را که انگیزه‌ها و سهم به خصوص خود از این دنیا را دارند روایت کنیم.

همچنین، در این بین اطلاعات جدیدی نیز پیرامون بازی منتشر شده است. این اثر، عنوانی جهان باز و داستان‌محور خواهد بود. کارگردان بازی آقای Julian Gerighty در این مورد گفت:

چندی پیش، استودیوی یوبیسافت مسیو (Ubisoft Masive) آگهی استخدامی مبنی بر جذب تستر برای بازی Star Wars خود منتشر کرد.

بازی Star Wars شرکت یوبیسافت که در ژانویه 2021 معرفی شد، کماکان با موتور Snowdrop توسط استودیوی سازنده‌ی سری The Division و عنوان Avatar: Frontiers of Pandora در حال توسعه است.

تبلیغات

هم اکنون بازی‌های جدیدی مبنی بر دنیای Star Wars در دست ساخت قرار دارند. از دیگر بازی‌های جنگ ستارگان که در حال حاضر مراحل توسعه را طی می‌کنند، می‌توان به Star Wars Jedi: Survivor از استودیوی Respawn که در مارس 2023 منتشر می‌شود و عنوان Eclipse از استودیوی Quantic Dream اشاره کرد.

Visible bearded manParham_Sh


منبع: https://gamefa.com/896123/ubisoft-massive-is-seeking-local-game-testers-for-its-star-wars-game/

فوریه‌ی گذشته بود که مدیرعامل یوبی‌سافت، Yves Guillemot، ادعا کرد که این بازی جدید در مرحله‌ی اولیه توسعه قرار دارد و تا انتشار آن هنوز چندین سال زمان باقی مانده است.

با این وجود، به تازگی آگهی استخدام جدیدی از سوی استودیوی Ubisoft Masive منتشر شده است. در این آگهی که به دنبال نیروی کار برای تست این اثر جدید است، گفته شده اولویت با افرادی خاهد بود که در شهر مالمو سوئد زندگی می‌کنند.