یک چهارم بازیکنان God of War جدید آن را به پایان رسانده‌اند


از زمان عرضه‌ی بازی God of War Ragnarok تنها دو هفته می‌گذرد. با این حال با نگاهی به نرخ تکمیل تروفی‌های بازی می‌توان گفت که یک چهارم بازیکنان داستان آن را به پایان رسانده‌اند.

طبق آمار منتشر شده از تروفی‌های جدیدترین انحصاری پلی استیشن یعنی God of War Ragnarok، یک چهارم بازیکنان بازی داستان آن را به پایان رسانده‌اند. این آمار که توسط وبسایت Push Square رصد شده، نرخ اخذ تروفی مربوط به تکمیل داستان بازی را 24.8 درصد نشان می‌دهد.

باید خاطرنشان شد که صورت کلی افراد بسیار کمی بخش داستانی بازی‌هایی که می‌خرند را به پایان می‌رسانند. این یعنی آمار تکمیل داستان 24.8 درصدی برای عنوانی که تنها دو هفته پیش عرضه شده نشانه‌ی بسیار خوبی است. با توجه به نزدیک‌تر شدن به فصل تعطیلات، می‌توان انتظار داشت که این نرخ بالاتر هم برود. چرا که بازیکنان زیادی این فرصت را خواهند داشت تا در خانه مانده و بازی‌های بیشتری را تجربه کنند.

تبلیغات

در همین حال باید گفت که 3.9 درصد بازیکنان تروفی پلاتینوم بازی را دریافت کرده‌اند. تروفی پلاتینوم به کسانی داده می‌شود که تمام تروفی‌های دیگر این بازی را دریافت کرده باشند. دریافت این تروفی به نوعی به معنای تکمیل 100 درصدی محتوای بازی است.

باید گفت که بعید است فهرست تروفی‌های بازی God of War Ragnarok در آینده بیشتر شوند. چرا که کارگردان بازی یعنی آقای اریک ویلیامز (Eric Williams) در مصاحبه‌ای جدید گفته که بازیکنان نباید انتظار انتشار بسته الحاقی را برای این بازی داشته باشند و به نظر می‌رسد که کار سانتا مونیکا (Santa Monica) با اساطیر نورس به پایان رسیده است.

بازی God of War Ragnarok در حال حاضر به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است. برای مطالعه‌ی نقد و بررسی بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.


منبع: https://gamefa.com/889491/god-of-war-ragnarok-trophy-completion-rates-show-a-quarter-of-all-players-have-finished-the-story/