Beyond Good and Evil 2 هنوز در دست توسعه قرار دارد


علی رغم سکوت خبری کامل بازی Beyond Good and Evil 2 در چند سال گذشته، یوبی‌سافت (Ubisoft) هنوز این بازی را لغو نکرده است.

تبلیغات

یوبی‌سافت اخیرا تحت فشار زیادی بوده است. همین روز گذشته بود که متوجه شدیم اوضاع این شرکت چندان خوب نیست. آمار فروش نه چندان قوی یوبی‌سافت طی چند ماه اخیر باعث شده تا این شرکت مجبور به اخراج تعدادی از کارمندان خود شود. به علاوه می‌دانیم که یوبی‌سافت چندین بازی معرفی نشده را پشت صحنه لغو کرده است. بازی مورد انتظار Skull and Bones هم بار دیگر تاخیر خورد. با این حال اگر طرفدار Beyond Good and Evil هستید، این بار خبر خوبی را برای شما داریم.

در حالی که یوبی‌سافت در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات زیادی بوده، بسیاری تصور کرده‌اند که سکوت خبری در رابطه با Beyond Good and Evil 2 به معنای لغو شدن آن است. با این حال این بازی هنوز در دست توسعه‌ی فعال قرار دارد. یوبی‌سافت به تازگی بیانیه‌ای را در این رابطه به PCGamesN داده است. به گفته‌ی این شرکت با وجود مشکلات اخیر، بازی Beyond Good and Evil 2 هنوز لغو نشده است. با این حال این تمام اخبار جدیدی است که در مورد این بازی دریافت کرده‌ایم.

این طور که به نظر می‌رسد Beyond Good and Evil 2 یکی از آن بازی‌هایی است که در جهنم توسعه گیر کرده است. از سال 2009 صحبت از Beyond Good and Evil 2 بوده است. در E3 سال 2018 شاهد انتشار یک تریلر سینماتیک از بازی بودیم که خبر از رخ دادن اتفاقات بازی قبل از بازی اصلی می‌داد. با این حال از آن زمان تا کنون بازی در سکوت خبری بوده است. این احتمال وجود دارد که همانند Skull and Bones روند توسعه‌ی این بازی هم ریبوت شده باشد.

بدون شک این خبر خوبی برای طرفداران بازی اول است، اما آن قدر زمان زیادی از عرضه‌ی Beyond Good and Evil اول گذشته که شاید این دنباله برای بسیاری دیگر اهمیت نداشته باشد.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/904130/beyond-good-and-evil-2-is-still-in-active-development/