Beyond the Dawn توسط بندای نامکو ثبت شد

تهیه‌کننده‌ی بازی Tales of Arise یعنی آقای Yusuke Tomiwaza اوایل امسال گفته بود که بندای نامکو (Bandai Namco) برنامه‌ای برای یک بسته الحاقی یا دنباله‌ی مستقیم برای این بازی ندارد. با این حال ثبت یک نشان تجاری جدید ممکن است خلاف این موضوع را ثابت کند.

تبلیغات

این شرکت ژاپنی به تازگی یک نشان تجاری جدید را در اتحادیه‌ی آی‌پی اروپا یا EUIPO به نام Tales of Arise: Beyond the Dawn ثبت کرده است. البته طبعا در جزئیات این نشان اطلاعاتی در رابطه با ماهیت این نشان تجاری ثبت نشده است. با این حال طبیعی است که بسیار از طرفداران به گمانه‌زنی در مورد آن بپردازند.

پس دقیقا با چه چیزی سر و کار داریم؟ آیا این یک پورت برای کنسول نینتندو سوییچ است؟ شاید هم یک نسخه‌ی فرعی موبایلی یا یک سریال انیمه‌ای برای Tales of Arise در دست توسعه است؟ در هر صورت امیدواریم که هر چه زودتر مسائل در این رابطه مشخص شوند. رویداد The Game Awards فردا برگزار می‌شود، پس طرفداران Tales می‌توانند چشم به راه آن باشند.

اولین حدس بسیاری این خواهد بود که بندای نامکو مشغول توسعه‌ی یک بسته الحاقی برای Tales of Arise است. با این حال با توجه به اینکه چندان در طول سری Tales شاهد عرضه‌ی یک بسته الحاقی داستانی نبوده‌ایم، این احتمال وجود دارد که با یک دنباله‌ی مستقیم سر و کار داشته باشیم. اما باید به این نکته توجه کرد که تهیه‌کننده‌ی این بازی پیش از این گفته بود که هیچ برنامه‌ای برای یک بسته الحاقی یا دنباله‌ی مستقیم وجود ندارد.

فرنچایز Tales بندای نامکو مدتی را در خواب زمستانی به سر می‌برد، اما سال گذشته بازی Tales of Arise آن را با فریادی از خواب بیدار کرد. این اکشن نقش‌آفرینی از زمان عرضه توانسته نقدهای مثبت و فروش بسیار خوبی را تجربه کند و به نظر می‌رسد که بندای نامکو فعلا حاضر به ترک کردن آن نیست. هر چه باشد تا آوریل امسال این بازی موفق به فروش 2 میلیون نسخه در سرتاسر جهان شده است.

بازی Tales of Arise در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم PC در دسترس است. گیمفا در نقد و بررسی خود به این بازی نمره 8.5 را داد و آن را به خاطر مبارزات عالی، کاراکترهای جذاب و داستان و روایت درگیرکننده ستود.

BlackCity


منبع: https://gamefa.com/893159/tales-of-arise-beyond-the-dawn-trademark-filed-by-bandai-namco/