BioWare مشغول پولیش Dragon Age: Dreadwolf است

در مورد Dragon Age باید گفت که ما هم‌چنان مشغول ساخت و پولیش بازی هستیم تا تجربه‌ای استثنایی را ارائه دهیم که طرفداران ما از ما انتظار دارند. ما نمی‌توانیم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در این مورد صبر کنیم.

BioWare در کنار Dragon Age: Dreadwolf مشغول توسعه نسخه بعدی سری Mass Effect هم هست. این بازی هم‌چنان در فاز پیش-تولید قرار دارد. هر دوی این عناوین بخشی از برنامه‌های BioWare برای بازگشت به ساخت باز‌ی‌های تک‌نفره درگیرکننده خواهند بود.


منبع: https://gamefa.com/952967/dragon-age-dreadwolf-bioware-is-continuing-to-build-polish-and-tune-the-game/

در یک پست بلاگ جدید که در رابطه با روند توسعه بازی Star Wars: The Old Republic بود، مدیر عامل BioWare یعنی گری مک‌کی (Gary McKay) به صورت مختصر در مورد Dragon Age: Dreadwolf هم صحبت کرد. مک‌کی گفت که تیم توسعه بازی مشغول ساخت و پولیش بازی است و اطلاعات بیشتر در مورد آن به زودی به اشتراک گذاشته خواهند شد:

اوایل امسال بود که تصاویری از اوایل روند توسعه Dragon Age: Dreadwolf لو رفت و در آن شاهد یک سیستم مبارزه جدید شبیه به بازی‌های God of War جدید بودیم. هم‌چنین پیش از این تایید شده بود که بازی در Tevinter Imperium جریان خواهد داشت. در اکتبر سال گذشته BioWare اعلام کرد که Dragon Age: Dreadwolf وارد فاز آلفا شده و از ابتدا تا انتها کاملا قابل بازی است.

حدود پنج سال از تایید کار کردن BioWare روی بازی بعدی سری Dragon Age می‌گذرد، اما در این پنج سال صرفا شاهد آپدیت‌های بسیار کوچک و تیزرهای کوتاه بوده‌ایم. هیچ خبری از نمایش گیم‌پلی بازی نیست و دقیقا مشخص نیست که این بازی در چه مرحله‌ای از توسعه قرار دارد. با توجه به زمان زیادی که از معرفی بازی گذشته، بسیاری دوست دارند بدانند که Dragon Age: Dreadwolf دقیقا کی عرضه خواهد شد.

در حالی که چند سالی می‌شود که می‌دانیم Dragon Age بعدی در دست توسعه است، اما حدود یک سال و نیم پیش بود که BioWare بالاخره از نام رسمی بازی رونمایی کرد. در ادامه همان سال هم BioWare یک تیزر سینمایی را از بازی منتشر کرد که به بررسی داستان Solas می‌پرداخت.

BioWare گفته که به زودی اطلاعات بیشتری را در مورد چهارمین نسخه از فرنچایز نقش‌آفرینی محبوب خود یعنی Dragon Age را به اشتراک خواهد گذاشت.

تبلیغات