Borderlands EchoVision Live: اثر جدید سازندگان Silent Hill: Ascension معرفی شد

جنوید اینترتینمنت توضیح می‌دهد:

اینکه چه اتفاقی برای گردشگران بخت‌برگشته می‌افتد، به تصمیمات شما بستگی دارد. این شما هستید که روی چگونگیِ کنترل فشاری که روی این افراد وجود دارد، نحوه برخوردشان با یکدیگر و نیز اینکه آن‌ها چه جور انسان یا والت‌ هانتری خواهند بود، تاثیر مستقیم می‌گذارید.

اما فراموش نکنید که Silent Hill نسبت به Borderlands، فرنچایز جدی تری است و به همین خاطر احتمالاً تصمیم‌گیری‌های شما برای وقایع داستانی در Borderlands EchoVision Live، نتواند به تاثیرگذاری بازی ترسناک و روانشناختی کونامی (Konami) باشد.

شاید باورش سخت باشد اما همان افرادی که روی Silent Hill: Ascension کار می‌کنند، مشغولِ توسعه سریال تعاملیِ استریم‌محوری از Borderlands هستند.

روز جاری استودیو جنوید اینترتینمنت (Genvid Entertainment)، سازنده سریال تعاملیِ Silent Hill: Ascension، به‌صورت رسمی اعلام کرد که روی سریال دیگری در همین سبک از فرنچایز بزرگ استودیو گیرباکس (Gearbox) یعنی Borderlands کار می‌کند. این اثر که Borderlands EchoVision Live نام دارد، داستان هشت توریست را دنبال می‌کند که در دنیای متهاجم Eden-6 گرفتار شده‌اند.

در حال حاضر هیچ تاریخی برای عرضه Borderlands EchoVision Live مشخص نشده است؛ بنابراین تا انتشار اخبار و جزئیات بیشتر، با گیمفا همراه باشید.

هادی صفائی


منبع: https://gamefa.com/959792/borderlands-echovision-live-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-silent-hill-ascension-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B4%D8%AF/

اگرچه در معرفی این بازی از چگونگیِ تعامل‌ها اطلاعات بیشتری منتشر نشد اما از آن جا که سازندگان این اثر، عنوان Silent Hill: Ascension را نیز در دست ساخت دارند، می‌توان انتظار داشت که هر دو بازی از سیستمی مشترک یا مشابه بهره می‌برند. در صورت تمایل می‌توانید جزئیات بیشتر درباره Silent Hill: Ascension را از اینجا مطالعه کنید.

طبق توضیحات ارائه شده، «تنها امید بازگشت آن‌ها به خانه این است که با یکدیگر متحد شوند تا بتوانند بر ترس‌ها و احساساتشان چیره شوند». ضمناً این افراد باید از «گلوله‌های بسیار زیادی که روی‌شان اسم آن‌ها هک شده است» فرار کنند و در امان بمانند؛ اما نکته اصلی اینجا است که سرنوشت آن‌ها، دست خودشان نیست.

به طور کمی مفصل‌تر، این هشت نفر به خیال خودشان قرار است سیاحتی ماجراجویانه تجربه کنند اما نمی‌دانند که مکان اشتباهی را برای خوش‌گذرانی انتخاب کرده‌اند؛ Eden-6 همان جایی است شرکت ساخت تسلیحات Jakobs Corporation – که قبلاً در Borderlands 3 با آن آشنا شدیم – در آن فعالیت می‌کند. همانطور که پیش‌بینی می‌شود، اوضاع بهم می‌خورد و اعضای تیم به روستایی به نام Greywater Junction پناه می‌برند که از گوشه و کنارش، خطرات گوناگون آن‌ها را تهدید می‌کند. اما کدام‌یک از این افراد می‌تواند دوام بیاورد و به Vault Hunter آینده تبدیل شود؟

تبلیغات

هواداران روی داستان و شخصیت‌های Borderlands EchoVision Live تاثیری مستقیم و دائمی خواهند داشت. این عنوان، یک تجربه روایی است که در آن تمامی مخاطبان درگیرِ تصمیم‌گیری درباره داستان هستند و به طور جمعی، یک نتیجه مشترک را تجربه می‌کنند.