Dead Island 2 اولین بازی‌ای خواهد بود که از قابلیت کنترل بازی Alexa پشتیبانی می‌کند

Dead Island 2 در تاریخ 14 بهمن 1401 (3 فوریۀ 2023) برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و PC (فقط از طریق اپیک استور) عرضه خواهد شد. برای مشاهدۀ تیزر سینمایی و تریلر گیم‌پلی روی این نشانی کلیک کنید.


منبع: https://gamefa.com/860603/dead-island-2-alexa-game-control-pc-xbox/

در هر حال، این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا با NPCها ارتباط برقرار کنید، به تعویض سلاح خود بپردازید و از آن بخواهید که شما را به سمت ماموریت‌های نزدیک‌ هدایت کند. فرصت‌های بی‌شماری برای بهره‌گیری از این ویژگی جدید الکسا وجود خواهد داشت و این که تا چه میزان از آن استفاده شود، کاملاً به تیم سازنده بستگی دارد.

«سیستم کنترل بازی الکسا» (Alexa Game Control) در بازی Dead Island 2 به شما اجازه می‌دهد که از طریق دستورات صوتی خود بر بازی تاثیر بگذارید. در حقیقت، Dead Island 2 اولین بازی ویدیویی است که از این قابلیت بهره می‌برد. در صفحۀ رسمی ویژگی‌های منحصر به فرد، آمده است که در آینده بازی‌های بیشتری از این قابلیت استفاده خواهند کرد.

اگرچه آمازون به طور دقیق نحوۀ عملکرد سیستم مذکور در Dead Island 2 را توضیح نداده است، اما وبسایت رسمی بازی شامل جزئیات بیشتری می‌شود. اول از همه باید بدانید که تنها نسخه‌های PC و ایکس باکس از Alexa Game Control بهره خواهند برد و فعلاً خبری از پلتفرم‌ پلی استیشن نیست.

تبلیغات

شرکت Deep Silver اعلام کرد که عنوان مورد انتظار Dead Island 2 اولین بازی‌ای خواهد بود که از سیستم فرمان صوتی Alexa پشتیبانی می‌کند.