Dead Island 2 یک هفته زودتر منتشر خواهد شد؛ به پایان رسیدن مراحل ساخت بازی

همچنین اعلام شده است که بازی Dead Island 2 به جای 8 اردیبهشت 1402 (28 آوریل 2023)، یک هفته زودتر در تاریخ 1 اردیبهشت 1402 (21 آوریل 2023) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و از طریق فروشگاه اپیک گیمز برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

بازی Dead Island 2 ابتدا در سال 2014 معرفی شد، اما با تاخیرهای متعدد مواجه گردید و تیم توسعه‌دهنده این اثر چند بار دستخوش تغییر شد. ابتدا استودیوی یاگر (Yager)، سازنده عنوان Spec Ops: The Line وظیفه ساخت اثر مذکور را برعهده داشت، اما پس از مدتی استودیوی سومو دیجیتال (Sumo Digital) به عنوان توسعه‌دهنده انتخاب شد. البته این پایان کار نبود و در سال 2019 اعلام شد که وظیفه‌ی ادامه توسعه بازی Dead Island 2 به استودیوی دمباستر محول شده است.


منبع: https://gamefa.com/913818/following-years-of-delays-dead-island-2-has-gone-gold-and-its-release-date-has-been-brought-forward/

Dead Island 2 یک بازی اکشن نقش‌آفرینی از دید اول شخص است که بازیکنان در آن قادر به کاوش و مبارزه در شهر مملو از زامبی لس آنجلس هستند. 6 شخصیت قابل بازی برای انتخاب وجود دارد که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌ها دیالوگ‌های منحصر به فرد خود را دارند. شما می‌توانید توانایی‌های هر یک از این شخصیت‌ها را به‌طور کامل شخصی‌سازی کنید و با سیستم مهارت جدید به ساخت و ساز سلاح‌ها و آیتم‌های مختلف بپردازید. در طول پیشروی در بازی، به تدریج مهارت‌های مبارزه‌ای خود را ارتقا خواهید داد و با شخصیت‌های بیشتری آشنا می‌شوید.

تبلیغات

وقایع Dead Island 2 در شهر لس آنجلس جریان دارد. این شهر به دلیل وجود زامبی‌ها در قرنطینه قرار دارد و ارتش عقب‌نشینی کرده است. تنها شما و تعداد انگشت شماری از افراد بازمانده دیگر که در برابر عامل بیماری‌زا مقاوم هستند، باید آینده شهر و بشریت را نجات دهید.

شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) و استودیوی دمباستر (Dambuster) از به پایان رسیدن فرآیند توسعه بازی Dead Island 2 خبر دادند.