Elden Ring بهترین بازی سال وبسایت Gamespot شد

وبسایت Gamespot امروز بهترین بازی‌های سال 2022 خود را اعلام کرد و همان‌طور که از تیتر متوجه شده‌اید، Elden Ring انتخاب نهایی این رسانه به عنوان بهترین بازی سال است.

تبلیغات

این که فرام سافتور توانسته به چنین حس آزادی عملی دست پیدا کند، امری خارق‌العاده محسوب می‌شود؛ اما این که در عین وجود چنین درجه‌ای از آزادی عمل، آن‌ها اصول طراحی خود را نیز قدرت بخشیده‌اند، دستاوردی تاریخی را به نمایش می‌گذارد. این دستاورد ثابت می‌کند که پس از سال‌ها، همچنان ویژگی‌های کلیدی و منحصر به فرد این استودیو که امضای آن‌ها به شمار می‌آیند، تازه هستند […].

تصویری از میازاکی، کارگردان Elden Ring، و تندیس بهترین بازی سال 2022 از دید گیم‌اسپات

روی کاغذ، یک جهان آزاد که به شما اجازه دهد آزادانه به هر سو بروید و هر کاری که می‌خواهید را انجام دهید، با ساختار سولز جور در نمی‌آید؛ اما در نهایت Elden Ring ثابت کرد که در عمل عکس این قضیه می‌تواند رخ دهد. سرزمین میانه وسیع‌ترین جهانی به شمار می‌رود که فرام سافتور تا به این لحظه خلق کرده است؛ جهانی که پلیر را تشویق می‌کند تا به اکتشاف بپردازد.

در دهۀ اخیر، تعداد کمی از توسعه‌دهندگان به اندازۀ فرام سافتور تاثیرگذار و الهام‌بخش بودند. چه در مورد گیم‌پلی چالش‌برانگیز Demon’s Souls و دنیای با ظرافت خلق شدۀ Dark Souls و چه در مورد داستان‌های جذاب Bloodborne و گیم‌پلی سریع و تهاجمی Sekiro، هر یک از آثار این استودیو در زمینه‌ای مخاطبین را درگیر خود کردند. طراحی بازی‌های فرام سافتور حساب شده و به طرز حرفه‌ای متعادل است که بیش از هر چیزی در بخش اکتشاف جلوه پیدا می‌کند.

برای مطالعۀ برندگان بهترین بازی‌های سال گیم‌اسپات در رشته‌های دیگر، روی این نشانی کلیک کنید.


منبع: https://gamefa.com/895010/elden-ring-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%88%D8%A8%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-gamespot-%D8%B4%D8%AF/

وبسایت Gamespot در قسمت توضیحات بهترین بازی سال خود چنین نوشت: