Fallen Dynasty بیش از 15 نوع سلاح مختلف وجود دارد


استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) در فاصله‌ی کمتر از دو ماه تا انتشار Wo Long: Fallen Dynasty، اطلاعاتی جدید از این بازی را به اشتراک گذاشته است.

تبلیغات

به گفته‌ی توسعه‌دهندگان Wo Long: Fallen Dynasty، این بازی دارای بیش از 15 نوع سلاح مختلف و در مجموع دارای بیش از 40 زره خواهد بود. ماساکازو هیرایاما (Masakazu Hirayama)، کارگردان بازی، در مصاحبه‌ای جدید با وب‌سایت IGN اظهار داشت که این سلاح‌ها از هنرهای رزمی چینی الهام گرفته شده‌اند.

در این بازی، 13 مورد از این سلاح‌ها برای نبردهای نزدیک و تن به تن (Melee) و 3 مورد دیگر برای نبردهای دور برد به کار می‌روند. این سلاح‌ها شامل شمشیرها، نیزه‌ها، تبر و تیر و کمان هستند. به منظور اینکه نبردها در Wo Long: Fallen Dynasty تا حد امکان جذاب و چشمگیر باشند، از هنرهای رزمی چینی و ضبط حرکات آن الهام گرفته شده است.

آقای هیرایاما در این باره می‌گوید:

ما سلاح‌هایی را انتخاب کردیم که بهترین تطبیق‌پذیری را با هنرهای رزمی چینی دارند. حرکات هر نوع اسلحه بر اساس اشکال موشن کپچر توسط رزمی‌کاران واقعی و متخصص در این سلاح‌ها انجام شده است. ما موارد مختلف را تنظیم کردیم تا این بازی حس خوبی به عنوان یک اثر اکشن جذاب به بازیکنان ارائه دهد.

همچنین فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda)، تهیه‌کننده Wo Long: Fallen Dynasty، بیان می‌کند که شمشیرهای دوگانه بهترین سلاح در بازی برای مبتدیان خواهند بود. اسلحه‌های خاصی وجود دارد که باید به آن‌ها مسلط شوید تا بتوانید با تمام توان از آن‌ها استفاده کنید. با این حال، بازی به گونه ای متعادل شده است که استفاده از هیچ نوع سلاحی خیلی سخت نباشد. این بازی به شما اجازه می‌دهد همزمان 2 اسلحه را تجهیز کرده و بتوانید از کمبوها برای شکست دادن دشمنان استفاده نمایید.

علاوه بر این، بیش از 40 زره نیز در بازی Wo Long: Fallen Dynasty گنجانده شده‌اند. اگر چندین قسمت از یک نوع زره را تجهیز کنید، پاداش‌هایی به دست خواهید آورد. شما قادر خواهید بود زره را مانند بازی God of War تغییر شکل دهید. همچنین بازیکنان قادر هستند همه سلاح‌ها و زره‌ها را از طریق آهنگر ارتقا دهند.

بازی اکشن نقش‌آفرینی Wo Long: Fallen Dynasty در تاریخ 12 اسفندماه 1401 (3 مارس 2023) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و از روز اول انتشار برای مشترکان سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/903272/wo-long-fallen-dynasty-will-feature-over-15-different-weapon-types-and-40-armor-sets/