Fallen Dynasty مشکلات پورت PC را رفع می‌کند

برای مشاهده‌ی جزئیات این به‌روزرسانی می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.


منبع: https://gamefa.com/920466/%D8%A8%D9%87%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-wo-long-fallen-dynasty-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA-pc-%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85/استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) برای ساخته‌ی اخیر خود Wo Long: Fallen Dynasty یک به‌روزرسانی منتشر کرده است که مشکلات پورت رایانه‌های شخصی را نیز رفع می‌کند.

اگر به صفحه‌ی ردیت بازی نگاه کنیم اما، پیام بازیکنانی را خواهیم دید که هنوز هم با برخی از این مشکلات، به خصوص کرش کردن، دست و پنجه نرم می‌کنند. یکی از آن‌ها که بازی را از طریق گیم پس (Game Pass) روی رایانه‌ی شخصی‌اش تجربه می‌کند، به عملکرد اجرایی ضعیف بازی اشاره کرده و گفته است:

تبلیغات

پیش از بازی Wo Long: Fallen Dynasty پورت رایانه‌های شخصی عناوین بسیاری دچار ایراد بوده است. برای مثال، بازی Wild Hearts که الکترونیک آرتز (Electronic Arts) و اُمگا فورس (Omega Force) مسئولیت ساخت آن را بر عهده داشتند، عملکرد اجرایی بدی داشت و به این دلیل بسیار از آن انتقاد شد. دو بازی The Callisto Protocol و نسخه‌ی نسل جدید The Witcher 3 که در سال گذشته منتشر شدند نیز با کمبودهایی از این حیث مواجه بودند.

وضوح بازی به دلیلی که نمی‌دانم چیست، روی ۱۲۸۰x720p ثابت مانده است، با ۱۰ تا ۱۵ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود و هر موقع که از صفحه‌ی خلق شخصیت رد می‌شوم، بازی کرش می‌کند.

به‌روزرسان ۱.۰۳ هم‌اکنون در دسترس قرار دارد و ایرادهای مربوط به پیش‌روی در بازی، دستیابی به تروفی‌ها و اچیومنت‌ها و پورت رایانه‌های شخصی را رفع می‌کند. به گفته‌ی سازندگان، اکنون کنترل دوربین با حرکت ماوس بهبود یافته است و پرش تصاویر، ایراد وضوح، انتخاب کارت گرافیک و لحظه‌هایی از بازی که احتمال کرش کردن در آن‌ها بسیار بالا بود و تیم نینجا پیش‌تر دلیل آن‌ها را اعلام نکرده بود، همگی رفع شده‌اند.