Final Fantasy 16 دو حالت 4K/30 FPS و 1440p/60 FPS خواهد داشت

تبلیغات

بازی Final Fantasy 16 در تاریخ ۱ تیر ۱۴۰۲ (۲۲ ژوئن ۲۰۲۳) برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. انتظار دموی بازی را حدود دو هفته قبل از انتشار آن داشته باشید. هم‌چنین اسکوئر انیکس قصد دارد تا بازی را برای PC هم عرضه کند.

به علاوه به عنوان بخشی از این پنل، تهیه‌کننده‌ی بازی یعنی آقای نائوکی یوشیدا جزئیاتی را در مورد حالت‌های گرافیکی از پیش تایید شده‌ی این بازی یعنی Quality و Performance برملا کرده است. در حالت Quality این بازی با وضوح تصویر ۴K و نرخ فریم ۳۰ اجرا خواهد شد. حالت Performance هم با پایین آوردن وضوح تصویر به ۱۴۴۰p نرخ فریم را تا ۶۰ بالا خواهد برد. تقریبا انتظار چنین تنظیماتی از این دو حالت گرافیکی می‌رفت. حال باید دید که آیا اسکوئر انیکس حالت‌های گرافیکی بیشتری را هم به بازی اضافه خواهد کرد یا خیر.

Final Fantasy 16 توانسته به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۳ هایپ و توجه زیادی را به خود جلب کند. با توجه به نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی این بازی در ماه ژوئن، اسکوئر انیکس (Square Enix) به دنبال بیشتر کردن این هایپ و توجه است. در پنل جدید PAX East شاهد انتشار یک تریلر از بازی بودیم که جهان و گشت و گذار آن را به نمایش می‌گذاشت.

نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida)، تهیه‌کننده‌ی بازی Final Fantasy 16، جزئیات دو حالت گرافیکی Quality و Performance این بازی روی کنسول پلی استیشن ۵ را برملا کرده است.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/923709/final-fantasy-16-will-feature-4k-30-fps-and-1440p-60-fps-modes/