Fires of Rubicon کوآپ داستانی نخواهد داشت

با این حال خبری از پشتیبانی کوآپ در بخش داستانی نخواهد بود. به گفته‌ی Yamamura این مهم به بازیکنان اجازه خواهد تا بیشتر روی اکشن پر از تنش بازی تمرکز کنند و در طول ماموریت تغییرات فعال‌تری را روی Mech خود اعمال کنند. این اولین باری نیست که یکی از بازی‌های فرام‌سافتور بدون کوآپ عرضه می‌شود. پیش از این Sekiro: Shadows Die Twice هم فاقد کوآپ بود و عدم وجود یک حالت کوآپ به تجربه‌ی نهایی آن بازی صدمه‌ای وارد نکرد.

فرام‌سافتور با جزئیات به صحبت در مورد بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon، نسخه‌ی بعدی فرنچایز قدیمی خود، پرداخته است. این بازی نه قرار است یک اثر جهان باز باشد و نه یک بازی سولزبورن، هم‌چنین تمرکز زیادی روی قابلیت شخصی‌سازی Mech شما وجود دارد. بازیکنان می‌توانند انتظار یک بخش داستانی تک‌نفره را داشته باشند، اما تکلیف حالت چندنفره در این میان چه خواهد بود؟

بازی بعدی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) یعنی Armored Core 6: Fires of Rubicon برخلاف اکثر بازی‌های این استودیو فاقد حالت کوآپ در بخش داستانی خواهد بود.

بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon در تاریخ نامعلومی از سال 2023 برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/896921/armored-core-6-fires-of-rubicon-wont-have-campaign-co-op/تبلیغات

بازی‌های قبلی سری Armored Core تمرکز خود را روی بخش چندنفره رقابتی گذاشته بودند. آیا این ویژگی در Armored Core 6 حذف خواهد شد؟ خوشبختانه جواب نه است. آقای Masaru Yamamura، کارگردان بازی، به تازگی گفته که Versus Mode برای این بازی هم باز خواهد گشت. با این حال جزئیات بیشتر در مورد آن در آینده منتشر خواهد شد. در صحبت با IGN Japan، آقای Yamamura گفت که بازیکنان قادر خواهند بود تا با یکدیگر به رقابت بپردازند.